szukaj
Bieg Przedni  - bieg - sportowe - Witów

Bieg Przedni

bieg
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

09.11.2019
6:00
Mapa
Stacja Narciarska Witów-Ski
Witów,

{tickets_}
Organizator:
Bieg Przedni
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
Bieg Przedni 2019, Kościelisko

9.11.2019 | Witów - Stacja Narciarska Witów-ski
star zawodów: 10:00

9 listopada spotkamy się w Witowie (Stacja Narciarska Witów-ski), gdzie odbędzie się druga edycja Biegu Przedniego. Nowy termin i nowa trasa. Jak na nazwę przystało wszystko będzie wyśmienite, kapitalne i nadzwyczajne.

Ale po kolei. 15 km trasa - widokowa, o ciekawym profilu, to doskonała okazja na sprawdzenie formy w okresie jesienny. Start i meta zlokalizowane będą w Witowie przy dolnej stacji wyciągu narciarskiego Witów-Ski. Tam też zlokalizowana będzie baza zawodów i to tam odbędą się wszystkie imprezy towarzyszące - spotkania, prelekcje i pokazy. Naszym celem jest szczyt Magury Witowskiej, z której rozpościera się piękny widok na Tatry Zachodnie z Kominiarskim Wierchem na czele. Zresztą ten motyw będzie towarzyszył nam parokrotnie. Stąd nazwa - Bieg Przedni. Charakterystyczny kształt Kominiarskiego Wierchu, szczytu niedostępnego dla turystów od końca 1988, jest miejscem gniazdowania jednego z najbardziej majestatycznych ptaków - orła przedniego właśnie. Piękny symbol Tatr, siły i wolności jest też inspiracją dla naszej imprezy.

Nie zapominamy o edukacja - zależy nam, aby impreza sportowa służyła czemuś więcej niż tylko rywalizacji. Chcemy pokazać Tatry z perspektywy mniej oczywistej, zwrócić uwagę na ich piękno, zwrócić się w stronę świadomej turystyki przywołując historię orła przedniego... Ale to nie wszystko! Znacie takie hasła jak "Plogging" czy "Leave No Trace"? Jeżeli nie, to Bieg Przedni będzie świetną okazją to ich poznania!

Zapisy: http://bit.ly/33FXMLjcopyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Bieg Przedni
Witów,
{div_buy_onl_}