szukaj
Turu. W pogoni za sławą - seans filmowy - kino - Zakopane

Turu. W pogoni za sławą

seans filmowy
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

13.03.2020 - 19.03.2020
14:45 dubbing

20.03.2020 - 26.03.2020
13:15 dubbing
N 20 zł, U 17 zł
Organizator:
Kino Giewont
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
Turu. W pogoni za sławą, Kino Giewont, Zakopane

W związku z zaistniałą sytuacją panującą w Polsce oraz rozporządzeniu Ministra Kultury Piotra Glińskiego o ograniczeniu działalności wszystkich instytucji kulturalnych w okresie epidemii koronawirusa, Kino Giewont będzie nieczynne w dniach 12-26.30.2020. Za utrudnienia przepraszamy.

_______________________________________________________________________________________
Przez swój śmieszny wygląd oraz fakt, że nie potrafi składać jajek, kurka Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika. Wszystko zmienia się, kiedy Isabel – emerytowana nauczycielka muzyki zabiera kwoczkę na swoją farmę. Tam też dochodzi do niebywałego odkrycia. Okazuje się, że Turu posiada niezwykły talent. Nie tylko potrafi mówić ludzkim głosem, ale również wspaniale śpiewać. Isabel jednak – z obawy, że inni ludzie mogą chcieć wykorzystać kurkę do własnych celów – postanawia zatrzymać jej sekret w tajemnicy. Niestety pewnego dnia dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Kobieta spada z dachu i traci pamięć… Kiedy karetka zabiera ją do szpitala, Turu pozostaje sama i bez ochrony. Dzielna kwoczka nie załamuje się jednak i postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć przyjaciółkę. W jej trakcie poznaje małego Mateo, syna właściciela cyrku. Wspólnie tworzą spektakl, który przynosi Turu wielki rozgłos. Mimo sławy i scenicznego sukcesu rozśpiewana kurka nie zamierza jednak zrezygnować z misji odnalezienia ukochanej Isabel.
Galeria wideo (1)copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Turu. W pogoni za sławą
Zakopane, Kościuszki 4
{div_buy_onl_}