szukaj
Residents Night - występ DJ'a - kluby - Zakopane

Residents Night

występ DJ'a
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

22.02.2020
21:30
Mapa
Klub Vavavoom
Zakopane, Kościuszki 10

{tickets_}
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
Residents Night / Deeprule & Gatuzo, Klub Vavavoom, Zakopane


Czas oficjalnie powitać naszego nowego rezydenta Deeprule.
Kiedy jak nie na cyklicznej imprezie -> RESIDENTS NIGHT!
Oczywiście nie może zabraknąć weterana Vavavoom --> Gatuzo

22.02.2020
RESIDENTS NIGHT

Start --> 21:30
Door Selection

Potrzebujesz lożę?
Kliknij przycisk "ZAREZERWUJ TERAZ" na naszym profilu i zrób to online.

DEEPRULE
Krakowski DJ i producent. Bardzo dobrze znany z wielu produkcji i remiksów, które poruszają każdy imprezowy parkiet. To także współzałożyciel projektu GROOVEFORE, z którym zdobył cenne doświadczenie prezentując swoje sety w najlepszych klubach na mapie Polski. Zaznaczył tym samym swoją silną pozycję w kulturze klubowej jak i na scenie festiwalowej występując na SUNRISE FESTIVAL 2017.
Mimo doświadczenia na szerokim polu wciąż pozostaje wierny muzyce House i to na niej głównie opiera swoje energiczne sety, w których zawsze znajdzie miejsce na własne produkcje.

GATUZO
Miłośnik housowego grania, od nieco mocniejszych brzmień, po ciepłe, plażowe klimaty. Czołowy reprezentant tego gatunku w swoim regionie.
Obecnie rezydent Klubu Vavavoom (Zakopane), gdzie prezentuje najlepsze klubowe dźwięki.
Jego sety można było usłyszeć w takich miejscach jak: Room 13 (Warszawa), Soda 2.0 (Bydgoszcz), Ultraviolet (Kielce), Teatr (Łódź), Alter Molo (Osiek), Loża (Łódź), Le Scandale (Zakopane), Malevich (Lwów), Rafinad People (Lwów), Blue Berry (Tychy), Sephia (Bielsko-Biała), Afterbeng (Kraków), Toster (Nowy Targ) oraz słynnym Dworcu Tatrzańskim (Zakopane), w którym przez kilka lat był rezydentem.
Uczestnik wakacyjnych wyjazdów do Bułgarii, gdzie ma przyjemność grania w najlepszych nadmorskich klubach i beach barach.

ZAPRASZAMY!copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Residents Night
Zakopane, Kościuszki 10
{div_buy_onl_}