szukaj
Hanna Zbyryt i Wojciech Wachułka - koncert - koncerty - Zakopane

Hanna Zbyryt i Wojciech Wachułka

koncert
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

31.01.2021
11:00
Mapa
Kościół pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty na Harendzie
Zakopane, Harenda

wstęp wolny
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
Hanna Zbyryt i Wojciech Wachułka, Kościół pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty na Harendzie, Zakopane


Podczas XII Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych "Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył..." zaprezentowany zostanie recital świąteczny w wykonaniu Hanny Zbyryt i Wojtka Wachułki. Jest to przepiękny program z wzruszającym akcentem świątecznym, najpiękniejsze polskie i zagraniczne piosenki świąteczne, kolędy i pastorałki, które porwą każdego widza, zakopiańczyków jak również odwiedzających nas gości ... " kolędujmy wszyscy wraz .. bo już na to czas ... "

Hanna Zbyryt - aktorka, reżyserka, od najmłodszych lat występuje na deskach profesjonalnego Teatru u takich reżyserów jak Jarek Kilian, Adam Hanuszkiewicz. Tańczyła w Teatrze Tańca w Częstochowie i szkoliła się wokalnie pod kierunkiem Maureen Scott w Londynie. Efektem było uzyskanie dyplomu ukończenia PWST, a także Studium Choreograficznego w Krakowie - Kierunek Taniec Współczesny.
Jest współzałożycielką profesjonalnego Teatru Rozrywki RZT Szymaszkowa w Zakopanem, gdzie gra i reżyseruje wszystkie spektakle grane z muzyką na żywo. Od dwóch lat na stałe współpracuje z Teatrem im. A.Mickiewicza w Częstochowie pod okiem Dyrektor Magdaleny Piekorz. Zagrała główne role min: Gerdę w baśni ,,Królowa Śniegu " w Jej reżyserii, z muzyką A.Konarskiego oraz główną rolę w spektaklu “ Czyż nie dobija się Koni “ - Glorię
Współpracowała min. z Instytutem J.Grotowskiego, Teatrem Pantomimy we Wrocławiu, Teatrem Witkacego w Zakopanem, Teatrem Capitol we Wrocławiu i Teatrem Współczesnym w Warszawie.

Wojtek Wachułka - kompozytor, pianista , aranżer (muzyk krakowski ) na swoim koncie ma wiele realizacji radiowo-telewizyjnych i teatralnych w Polsce i zagranicą.copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Hanna Zbyryt i Wojciech Wachułka
Zakopane, Harenda
{div_buy_onl_}