szukaj
Koncert charytatywny dla Jasia Ślusarczyka - koncert - koncerty - Zakopane

Koncert charytatywny dla Jasia Ślusarczyka

koncert
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

Koncert charytatywny dla Jasia Ślusarczyka + Aukcja

Szanowni państwo, drodzy przyjaciele
Już niebawem 13-go grudnia (najbliższy piątek) spotkamy się w murach kawiarni Kmicic na charytatywnym koncercie granym dla Jasia Ślusarczyka.

Organizatorem koncertu jest fundacja promowania kultury, sztuki oraz rozwijania pasji „most pokoleń Kmicica”.
Wystąpi Stachura Mirecki Trio z programem najpiękniejszych kolęd i pastorałek w ciekawych aranżacjach. Artyści ci są każdorazowo bardzo dobrze przyjmowani przez tutejszą publiczność.

W trakcie koncertu zostanie przeprowadzona aukcja wyjątkowych dzieł podarowanych przez ich autorów – twórców dla których pomaganie drugiemu człowiekowi jest bardzo bliskie. Będzie również można wylicytować wiele cennych rzeczy jak voucher na weekendowe szkolenie Majesty Freetour Camp Intro dla początkujących, czapki Jano oraz szereg innych wspaniałych drobiazgów.- poniżej zdjęcia i ich opisy.

Troszkę o beneficjencie koncertu:
Jasiu ma 8 lat, urodził się z wirusem cytomegalii a kolejne badania potwierdziły globalnie obniżone napięcie mięśniowe, encefalopatię i opóźnienie psychoruchowe. Wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji nie tylko ruchowej ale i psychologiczno – logopedycznej. Heroiczna codzienna walka jego najbliższych i przyjaciół przynosi powolne efekty. Jasiu jeszcze nie mówi ale zaczyna stawiać pierwsze kroki – to wszystko jak możecie się domyślać kosztuje ogromne środki finansowe znacznie przekraczające możliwości rodziny.
Przyjaciele doskonale znają walkę o każdy grosz na kolejny turnus rehabilitacyjny i śledzą ich postępy na profilu Jasia. ( https:Facebook.com/jasiekslusarczyk)

Każdy kto chce wesprzeć jego leczenie może to również zrobić go przekazując 1% przy rozliczeniu rocznym wpisując w formularzu pit: KRS 0000037904 z dopiskiem: 19516 Ślusarczyk Jan Zbigniew lub po prostu kupując czapkę Jano.copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Koncert charytatywny dla Jasia Ślusarczyka
Zakopane,
{div_buy_onl_}