szukaj
Koncert zespołu Perfect - ODWOŁANY - koncert - koncerty - Zakopane

Koncert zespołu Perfect - ODWOŁANY

koncert
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

12.10.2019
21:00
Mapa
Karczma pod Gontem
Zakopane, Kasprowicza 1a

60 zł
Organizator:
Karczma pod Gontem
Inne imprezy organizatora (2)
Piotr Lupi Lubertowicz
koncert bluesowy
21:00  |  06.06.2020


Wieczór bluesa i rockowych ballad
koncert
21:00  |  04.07.2020


{imp_text_more_}
Perfect (gościnnie zaśpiewa Agnieszka Jarzyna - Zielińska), Karczma pod Gontem, Zakopane


Z wielką przykrością muszę Państwa poinformować, że koncert zespołu Perfect zaplanowany na najbliższą sobotę, tj. 12 października niestety się nie odbędzie.

Miałem dziesięć lat gdy usłyszał o Nich świat...tak, tak, był rok 1981, gdy zespół Perfect wydał swoją pierwszą płytę, a ja stałem się jej posiadaczem i był to mój pierwszy winyl. O fenomenie popularności tego zespołu świadczy wiele, ale ja mam bardzo osobiste wspomnienie z tych lat. Otóż wspólnie z dwoma kolegami z podstawówki z Rabki-Zdrój postanowiliśmy założyć fan club Perfectu. Oczywiście nie wiedzieliśmy jak to się robi, w końcu byliśmy jeszcze dziećmi, ale za to mieliśmy tę cudowną młodzieńczą fantazję i niewinną bezczelność. Napisałem list do miesięcznika "Razem" (drogie dzieci, to był czas, kiedy o muzyce czytało się w gazetach, które wcale nie były muzyczne, ale jeśli zamieściły choćby jedno zdjęcie, czy marnej jakości plakat popularnego zespołu, to sprzedawały się jak ciepłe bułeczki), w którym poinformowałem redakcję o założeniu fan clubu Perfectu. Ku mojemu zdziwieniu list został opublikowany w rubryce czytelników i wkrótce nastąpił prawdziwy atak fanów zespołu. Rabczański listonosz z dnia na dzień przyglądał mi się coraz uważniej, a jego torba dosłownie puchła od listów fanów spragnionych jakichkolwiek wiadomości. Początkowo próbowaliśmy odpisywać na te wszystkie listy (choć prawdę mówiąc wiedzieliśmy o zespole tyle, ile Ci co do nas pisali), ale w pewnym momencie przychodziło po 50 listów dziennie i siłą rzeczy musieliśmy się poddać...ha, ha, ha !!!
Tak Kochani, Perfect to już kultowy zespół. Na jego muzyce wychowało się kilka pokoleń, a w latach osiemdziesiątych był czymś więcej niż tylko zespołem rockowym. Był jednym z symboli wolności, a na niektórych koncertach zespołu publiczność śpiewała zamiast "chcemy być sobą" - "chcemy bić zomo".
Niezmiernie się cieszę, że Karczma pod Gontem będzie gościć zespół Perfect i już nie mogę się doczekać ich koncertu. Całemu wydarzeniu wyjątkowy charakter na pewno nada fakt, że zespół zaprosił Agnieszkę Jarzyna - Zielińską, właścicielkę "Gonta" do zaśpiewania całego repertuaru podczas koncertu. Takie historie tylko w "Goncie"...
Grzegorz Werner.

Perfect
Piotr Szkudelski - perkusja
Jacek Krzaklewski - gitara elektryczna
Dariusz Kozakiewicz - gitara elektryczna
Piotr Urbanek - gitara basowa
oraz gościnnie
Agnieszka Jarzyna - Zielińska - śpiew

Patronat medialny:
Tygodnik Podhalański
Infogram: Twój przewodnik po Zakopanem
Region Tatry Zakopane

Wstęp 60 zł
Uwaga ! Ilość miejsc ograniczona.copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Koncert zespołu Perfect - ODWOŁANY
Zakopane, Kasprowicza 1a
{div_buy_onl_}