szukaj
Voda - koncert - koncerty - Zakopane

Voda

koncert
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

03.10.2020
21:00
Mapa
Karczma pod Gontem
Zakopane, Kasprowicza 1A

wstęp wolny
Organizator:
Karczma pod Gontem
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
Voda, Karczma pod Gontem, Zakopane

Mamy niezmierną przyjemność zaprosić Was na koncert krakowskiego trio Voda, które powraca do zakopiańskiej Karczmy Pod Gontem.
Oprócz nowości muzycznych (Voda obecnie pracuje obecnie nad 3.autorskim albumem), niesamowitym wydarzeniem tego wieczoru będzie pojawienie się na scenie wyjątkowego gościa specjalnego.
Z zespołem wystąpi Agnieszka Jarzyna-Zielińska!

Zapraszamy serdecznie o 21:00
3.10.2020
Karczma Pod Gontem
ul.Kasprowicza 1A

Informacje o Vodzie:

Voda to uznane już w kraju i za granicą trio progresywne łączące w swojej muzyce różnorodne gatunki (od bluesa przez jazz po mocny energetyczny rock), które tworzą charakterystyczny, rozpoznawalny styl zespołu.
Żywiołowe koncerty i zaskakujące podejście do muzyki rockowej grupy zjednały fanów w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Litwie, czy Wielkiej Brytanii.
Voda występowała na wielu scenach m.in. odbyła trasę jako zespół towarzyszący wirtuozowi gitary fusion Tomowi Quayle, zagrała na festiwalach: Kielce Rockują (razem z holenderskim Focus), RockNocy, czy Blues, Rock i Motocykle. W ubiegłym roku Voda reprezentowała nasz kraj jako pierwszy w historii polski zespół na legendarnym Cambridge Rock Festival w Anglii (występowała wraz z Don Airey, Mostly Autumn czy Atomic Rooster). Również w 2019 roku Radek Kopeć został najlepszym gitarzystą/wokalistą na festiwalu Wielki Ogień im Miry Kubasińskiej.

W czerwcu 2020 Voda nagrała najnowszy album pt Parallaxis, który, mamy nadzieję ukaże się jesienią 2020 jako podwójny album CD. Jest to zapis koncertu, jaki odbył się w Dworku Białoprądnickim w Krakowie.
Ostatni jak dotąd album studyjny Voda wydała w 2019 roku. Amphibia przyniosła jeszcze więcej pozytywnych recenzji niż debiut z 2015 roku (Teraz Rock, Magazyn Gitarzysta, MLWZ, Polska Płyta Polska Muzyka).
Muzyka zespołu gości regularnie na antenach Polskiego Radio 3, Polskiego Radio 4, Radio Lublin, Radio Kraków, Radio Szczecin (Amphibia płytą tygodnia), Radio Ostrowiec (płyta tygodnia), Radio Rzeszów, Radio PiK (Bydgoszcz) i wielu innych, co jest ewenementem zważając jak eklektycznym zespołem jest Voda.

Radek Kopeć - gitara/głos
Mikołaj Spendel - bas/głos
Łukasz Piekarniak - perkusjacopyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Voda
Zakopane, Kasprowicza 1A
{div_buy_onl_}