Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaSposób prezentacji:


wybierz dzień
zakres dat

od:
do:

dla dzieci


dzisiaj
weekend
tydzień
wszystkie
koncerty
kluby
regionalne
sport
kultura
kino
teatr
pozostałe

{kal_sub_dates_}

Podkategorie
    {subcat_}

Zaplątani w Miłosłowiu - program damsko-męski

kultura-pozostałe
termin
Godzina
2019-09-07
18:00

miejsce
Kawiarnia Kmicic
Zakopane  •  Staszica 11a

bilety
wstęp wolny

Organizator
Kawiarnia Kmicic
GSM +48 798 082 274
kawiarniakmicic@gmail.com

 

Opis
Zaplątani w Miłosłowiu - program damsko-męski, Kawiarnia Kmicic, Zakopane


Beata Zalot
Urodzona w Zakopanem (źródła nie podają kiedy). Z zawodu i pasji dziennikarka (przez ostatnie 23 lata działa w Tygodniku Podhalańskim). Dla równowagi psychicznej pisze wiersze, opowiadania, w bezsenne noce zajmuje się malowaniem i ceramiką. Pieniądze trwoni głównie na podróże. Za każdym razem jednak z radością wraca do rodzinnego Gronkowa na Podhalu. Jej środkiem świata jest oddalona dwa kilometry od domu magiczna Cisowa Skała.
Jest rodowitą góralką (po mamie pół – Gąsienica). Zamiast owiec hoduje koty.
Autorka tomików poezji: "Przesyłki ciszy", "Pomiędzy", "Szepty", "Anioł w ogrodzie", „Po drugiej stronie skóry” a także zbiorów opowiadań „Ozwa” i „Opowieści niedoskończone”.

Dagmara Gałeczka
Daty urodzin pań dżentelmeni nie podają. Wykształcona w szkole muzycznej w Opolu od dwóch lat występuje z Tomaszem, tworząc bardzo zgrany duet. Jej wkład muzyczny jest nie do przecenienia. Ma duże umiejętności improwizacyjne i talent wokalny. Ze względu na to, chętnie jest zapraszana do współpracy przez innych wykonawców.

Jacek Sojan
Urodził się 12 grudnia 1952 roku w Krakowie, gdzie nadal mieszka i pracuje. Studiował filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez ponad pięć lat prezesował Klubowi Literackiemu Pod Jaszczurami w Krakowie.
Staraniem przyjaciół z Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie ukazał się w roku 1982 bezdebitowy tomik niemy poeta. Jako świadectwo wydawnictwa poza zasięgiem cenzury, staraniem tychże przyjaciół ukazało się jego drugie wydanie w dwudziestą rocznicę. pierwszego wydania (i w dwudziestą pierwszą rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego).
Debiutował oficjalnie w 1983 zbiorem wierszy Dziedzictwo kataryniarza. W roku 2007 ukazał się kolejny zbiór pt. Dmuchawiec, którego wydawcą był krakowski poeta Bogdan Zdanowicz. Dmuchawiec powstawał równolegle ze współpracą z portalem poetyckim www.poezja org. W roku 2010 miał swoją prezentację kolejny tomik pt. babia góra – z ilustracjami Elżbiety Królikowskiej (wydawca – Bogdan Zdanowicz). W roku 2011 powstał prawdziwy cymes edytorski w postaci zbioru pt. pocztówka spod limby, nad którego ostatecznym kształtem pracowało wiele osób.
Od wielu lat organizuje i prowadzi spotkania literackie, zajmuje się eseistyką i krytyką literacką, współpracuje z grupami artystów i literatów: m.in. z kaliskim Stowarzyszeniem Promocji Sztuki Łyżka Mleka, szczecińskim Zaułkiem Wydawniczym Pomyłka i galerią Trystero, oraz z grupą literacką poeci po godzinach. Obecnie (styczeń 2013 r.) pracuje nad zbiorem wierszy metafizycznych oraz książką dramatów – zeszyt sztuk teatralnych.

Tomasz Sawicki
Urodził się 31 sierpnia 1961 w Nysie, gdzie teraz nie mieszka. Mieszka za to w Opolu. Studiował filologie angielską na WSP w Opolu.
Autor muzyki, tekstów piosenek, skeczów i audycji radiowych. Organizator wielu koncertów i imprez kulturalnych, między innymi spotkania ze znanymi pisarzami np. William Wharton czy Norman Davis. Uczestnik i laureat festiwali i przeglądów, w tym Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, FAMY w Świnoujściu, Festiwalu „Zostań Gwiazdą Kabaretu” w Poznaniu, Festiwalu Piosenki Kabaretowej OSPA w Ostrołęce, Turnieju Łgarzy w Bogatyni, Studenckiej Giełdy Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie i wielu, wielu innych.
Na co dzień przedsiębiorca, tłumacz przysięgły i nauczyciel języka angielskiego.
W Radiu Opole przez dwa lata prowadził audycję „Pół żartem”.
Dotychczas wydał trzy płyty „Piosenki z Teczki” i „Radość człowiecza” oraz
„I jeszcze…Live”.
Lokalizacja wydarzenia na mapie

Zaplątani w Miłosłowiu - program damsko-męski

Kawiarnia Kmicic
Zakopane  •  Staszica 11a
Twoja lokalizacja
{ga_adress}
Obiekty noclegowe
{google_}

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:*

Treść zapytania:*
Podaj wynik działania:*
(np.: 5 plus 9, należy wpisać 14):

Organizator - Kawiarnia Kmicic
kawiarniakmicic@gmail.com

Pola oznaczone * są wymagane

Kalendarium - polecane
impreza klubowa
2019-04-05 - 2019-04-26
21:00
impreza klubowa
2019-09-21
21:00
impreza klubowa
2019-09-28
21:00
koncert bluesowy
2019-09-18
20:00
koncert
2019-09-19
19:00
koncert
2019-09-21
19:00
koncert
2019-10-04
19:00
koncert
2019-12-07
19:00

Kalendarium - nasi partnerzy
Tatrzanska Agencja Kino Sokół Zakopane 
Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net