szukaj
Spotkanie z autorką książki

Spotkanie z autorką książki 'Królowa Magnolii'

kultura - spotkanie
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

08.08.2020
18:00
{tickets_}
Organizator:
Kawiarnia Kmicic
Inne imprezy organizatora (2)
Wieczorne spotkania przy pianinie z Jerzym Chruścińskim
kultura-pozostałe
17:00  |  19.09.2020


Różne Zakątki Świata w Wariacjach Akordeonowych Jakuba Hubickiego
kultura-pozostałe
18:00  |  23.09.2020


{imp_text_more_}
Spotkanie z autorką książki "Królowa Magnolii", Kawiarnia Kmicic, Zakopane


Zapraszamy na spotkanie z Martą Marią Dobrzyńską, autorką powieści "Królowa Magnolii", które odbędzie się 8. sierpnia o 18.00 w Kawiarni Kmicic przy ulicy Staszica 11a w Zakopanem.

O książce:
Powieść idealna zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Wciągająca fabuła, barwne postacie i głęboko zarysowane charaktery, ludzkie (i elfie) problemy – te zwyczajne i te poważne. Ta książka, wraz z jej bohaterami, pozwala nam lepiej rozumieć siebie nawzajem: mężczyznom – kobiety, kobietom – mężczyzn, młodszym – starszych, a starszym – młodszych. Można zobaczyć, jak żyć prawdziwą radością, lecz także jak przeżyć ból rozstania lub miłosnego zawodu oraz jak być naprawdę wolnym. Można wreszcie wraz z Cayenne poszukać źródła i sensu rzeczywistości, której Magnolia jest tylko małą cząstką. Co nieoczywiste, te głębokie, a często i trudne doświadczenia bohaterów opisane są niezwykle lekko, pomysłowo i z dystansem.

Wszystko to sprawia: że opowieść Marty Marii Dobrzyńskiej zarazem uwodzi i otwiera na życiową mądrość, często zakrytą tak dla ludzi, jak i dla elfów; że nieco już szablonowy gatunek, jakim jest fantasy, można odkryć na nowo; że niejeden z czytelników pobiegnie z tą książką do lasu lub wdrapie się na drzewo i na pewno dostrzeże więcej.copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Spotkanie z autorką książki 'Królowa Magnolii'
Zakopane, Staszica 11a
{div_buy_onl_}