szukaj
XXI Tatrzańskie Forum Gospodarcze - konferencja - kultura - Zakopane

XXI Tatrzańskie Forum Gospodarcze

konferencja
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

04.12.2019
8:30 - 15:00
Mapa
Hotel Belvedere
Zakopane, Droga do Białego 3

wstęp wolny
Organizator:
Tatrzańska Izba Gospodarcza
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
XXI Tatrzańskie Forum Gospodarcze, Zakopane


XXI TATRZAŃSKIE FORUM GOSPODARCZE
JESTEŚ EKO to NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ - 4 grudnia 2019 w Zakopanem

- MOTTO FORUM:
Chcemy coraz bardziej świadomie, kreatywnie inwestować w nasze firmy, przyszłość, rozumiejąc jak ważna jest ochrona środowiska i promocja postaw przyjaznych środowisku. Naszym celem jest osiągniecie w przyszłości nie tylko realizacji wszystkich kryteriów zrównoważonego rozwoju ale również stworzenie marki kojarzonej z filozofią życia w zgodzie z naturą, wartościami przyrodniczymi, kulturowymi i ochroną przyrody. Celu tego nie osiągniemy bez wspólnego działania i koordynacji oraz aktywnego uczestnictwa samorządu wszystkich gmin Podhala.

- W tym roku będzie o ekologii i zrównoważonym rozwoju turystycznym, bo ekoturystyka to najwyższa forma zrównoważonej turystyki, a Podhale to miejsce wyjątkowe, które MOŻE pretendować do miana lidera zmian na rzecz ekoturystyki nie tylko w Małopolsce. Pierwsza część forum poświęcona będzie szeroko pojętej ekologii w kontekście zrównoważonego rozwoju i rozpocznie się projekcją kilku wyróżnionych filmów z tegorocznego Green Film Festival w Krakowie. Część tę poświęcamy głównie zagadnieniom klimatu, ochrony powietrza i krajobrazu. Druga część forum to prezentacje dobrych praktyk i rozwiązań. W tej części zaprezentujemy konkretne rozwiązana dla biznesu i prezentacje m.in. dotyczące marketingu marki w kontekście marki eko, zrównoważonego rozwój w hotelarstwie – przykłady dobrych praktyk, Projektu ECO Zakopane Ekologiczna Certyfikacja Obiektów Hotelarskich, segregacji odpadów i recyklingu w firmach.

- Podczas forum inaugurujemy naszą nową inicjatywę - I Młodzieżowe Forum Gospodarcze, które będzie platformą edukacji młodzieży, wymiany doświadczeń i informacji na temat przedsiębiorczości wśród młodzieży.

- Podczas forum z prezentacjami wystąpią eksperci:

  • Marcin Popkiewicz- analityk megatrendów, ekspert i dziennikarz zajmujący się powiązaniami w obszarach gospodarka-energia-zasoby-środowisko, redaktor portali ziemianarozdrozu.pl i naukaoklimacie.pl, przewodniczący polskiego oddziału ASPO (Association for the Study of Peak Oil) i członek rady programowej INSPRO
  • Marek Józefiak -Greenpeace Polska
  • Andrzej Guła i Ewa Lutomska – Krakowski Alarm Smogowy
  • Agata Krząstek- Stowarzyszenie V4SDG
  • Jan Krzeptowski Sabała - edukator promujący etykę środowiskową Leave No Trace i filozofię Zero Waste
  • Jola Sitarz – Wójcicka -Podhalański Alarm Smogowy
  • Władysław Bętkowski - ekolog
  • Monika Jaźwiec Prezes Tesko Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa i inni.

Konferencja adresowana jest do przedsiębiorców, samorządowców, organizacji pozarządowych, mieszkańców i młodzieży z terenu Podhala. 

NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ!

TERMIN: 04 grudnia 2019 (środa) godz. 8;30 MIEJSCE: Hotel Belvedere **** ul. Droga do Białego 3, Zakopane

Udział w forum bezpłatny.

http://www.tig.zakopane.pl/xxi-tatrzanskie-forum-gospodarczecopyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
XXI Tatrzańskie Forum Gospodarcze
Zakopane, Droga do Białego 3
{div_buy_onl_}