szukaj
Leśne warsztaty dla dzieci w trybie zdalnym - inne - pozostałe - Zakopane

Leśne warsztaty dla dzieci w trybie zdalnym

inne
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

28.01.2021
13:00 - 14:00
Mapa
wydarzenie online
Zakopane, .

wstęp wolny
Organizator:
Miejsce na zabawę
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
Leśne warsztaty dla dzieci w trybie zdalnym, Zakopane


Leśne warsztaty to bezpłatne zajęcia dla dzieci realizowane w ramach projektu Miejsce Na Zabawę przez Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Zakopanem. Tym razem będą to zajęcia leśne, dlatego realizujemy je we współpracy z Chatą Przygody, która mieści się na leśnej polanie koło Nowego Targu. Wspólnie będziemy odkrywać ciekawostki przyrodnicze i rozwijać kreatywność poprzez spacery po lasach oraz zadania manualne związane z leśnymi tajemnicami.

Nie możemy spotkać się osobiście, ale proponujemy zajęcia zdalne, w których postaramy się ograniczać pracę przed ekranem, motywować do kontaktu z przyrodą i rozwijać zainteresowanie do filmów przyrodniczych.
Będą to trzy cykle zajęć. Każdy będzie rozpoczynał się krótkim filmem o leśnych ciekawostkach i zadaniem do wykonania. Każde z tych zadań będzie wymagało spaceru po swojej okolicy, aby zebrać potrzebne materiały. Przy okazji będzie to świetny powód, by odkrywać tajemnice przyrody. Na realizację zadania przewidujemy 3 dni, by następnie każdy pochwalił się stworzonymi dziełami i odkrytymi tajemnicami poprzez zdjęcie wysłane na naszego Facebooka, gdzie stworzymy wirtualną galerię.

Mamy specjalną nagrodę dla pierwszych 10 dzieci, które zrealizują pierwsze zadanie. Będzie to wyjątkowa Paczka Niespodzianka zawierająca dodatkowe materiały do realizacji zadań w kolejnych warsztatach. Dostarczymy ją do Waszych domów zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. Oferta z dowozem dotyczy uczestników z Zakopanego, Nowego Targu i okolic (w miarę możliwości). Jeśli ktoś mieszka dalej może samodzielnie odebrać przesyłkę - wówczas prosimy zgłosić do nas taką chęć podczas zapisów.
Bez materiałów zawartych w Paczkach Niespodziankach również można brać udział w warsztatach.

TERMINY
Pierwszy cykl:
14.01.2021 godz. 13.00 - udostępnienie pierwszego filmu z leśnymi ciekawostkami i zadaniem do wykonania (film będzie umieszczony na Facebooku oraz na YouTube i można odtwarzać bez ograniczeń do dnia 17.01.2021)
do 17.01.2021 - przesyłanie zdjęć wykonanych prac
18.01.2021 - ogłoszenie kto otrzyma Paczkę Niespodziankę

Drugi cykl:
21.01.2021 godz. 13.00 - udostępnienie drugiego filmu z leśnymi ciekawostkami i zadaniem do wykonania (film będzie umieszczony na Facebooku oraz na YouTube i można odtwarzać bez ograniczeń do dnia 24.01.2021)
do 24.01.2021 - przesyłanie zdjęć wykonanych prac

Trzeci cykl:
28.01.2021 godz. 13.00 - udostępnienie trzeciego filmu z leśnymi ciekawostkami i zadaniem do wykonania (film będzie umieszczony na facebooku oraz na YT i można odtwarzać bez ograniczeń do dnia 31.01.2021)
do 31.01.2021 - przesyłanie zdjęć wykonanych prac
Wszystkie prace zostaną uwiecznione w naszej internetowej galerii a jeśli sytuacja na to pozwoli zorganizujemy specjalną wystawę w Kinie Miejsce.

ZAPISY
Prosimy o zapisy poprzez Facebooka, maila: mnzzako@gmail.com, lub telefonicznie: 531 623 980. Przy zapisach prosimy podać imię i wiek dziecka oraz telefon kontaktowy do opiekuna.
WIEK
Zapraszamy dzieci już od 1 roku życia. Postaramy się tak dopasować zadania by trafić w grupy wiekowe zapisanych dzieci. Młodsze dzieci będą potrzebowały wsparcia opiekunów lub starszego rodzeństwa.
Projekt zakłada też warsztaty dla grup zorganizowanych. Prosimy o umawianie się na konkretne terminy (mail: mnzzako@gmail.com, tel.: 531 623 980).
Organizatorem inicjatywy Miejsce Na Zabawę jest Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem. Projekt jest współfinansowany ze środków przekazanych przez Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych w ramach projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Leśne warsztaty dla dzieci w trybie zdalnym
Zakopane, .
{div_buy_onl_}