szukaj
V. Edycja No Limit Kasprowy - ODWOŁANE! - zawody - sportowe - Zakopane

V. Edycja No Limit Kasprowy - ODWOŁANE!

zawody
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

28.03.2020
Mapa
Kasprowy Wierch
Zakopane,

{tickets_}
Organizator:
No Limit Sp. z o.o. i Polskie Koleje Linowe S.A.
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
V. Edycja No Limit Kasprowy - ODWOŁANE! Zakopane

Z przykrością informujemy, że w związku rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce, mając na uwadze względy bezpieczeństwa oraz zdrowie zawodników, podjęliśmy decyzję o odwołaniu No Limit Kasprowy 2020. Zawodnicy, którzy dokonali opłaty startowej, otrzymają jej zwrot.

Decyzję o odwołaniu zawodów podjęliśmy w odpowiedzi na decyzję rządu o odwołaniu imprez masowych, oświadczenie wojewody małopolskiego wydane na podstawie art. 34 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2171) i zgodnie z rekomendacją Ministra Sportu o odwołaniu wszystkich imprez sportowych, nie tylko masowych, ale i tych o mniejszym zasięgu.

______________________________________________________________________________________
Zapraszamy do zapisów na V. edycję legendarnego slalomu giganta rozgrywanego na stokach Kasprowego Wierchu, która odbędzie się 28 marca 2020 roku. W No Limit Kasprowy startują narciarze i snowboardziści amatorzy oraz zawodnicy z punktami FIS (wymagane jest ukończenie 18 lat). W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych w sobotę, zawody zostaną przeniesione na niedzielę 29 marca.

Uczestnicy startują parami na dwóch równoległych torach (z wyłączeniem zawodników z kategorii PRO i monoski), które łączą się w jeden slalom gigant. 

Przy sprzyjających warunkach śniegowych start ustawiony jest pod Przełęczą nad Zakosy, a meta na polanie pod Polakiem przed wjazdem na nartostradę, dzięki temu długość trasy przekracza 2 kilometry.

Celem organizacji No Limit Kasprowy jest promowanie rywalizacji sportowej oraz integracja środowiska narciarskiego i snowboardowego. Zawody przeprowadzane są z szacunkiem dla otaczającej przyrody i atmosferze fair play.

Organizatorami No Limit Kasprowy są Operator Logistyczny No Limit sp. z o.o. i Polskie Koleje Linowe S.A. Fundatorem nagród głównych jest Auto Idea Mercedes Benz. Organizację zawodów wspiera również firma 7R.
copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
V. Edycja No Limit Kasprowy - ODWOŁANE!
Zakopane,
{div_buy_onl_}