Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaZgłoś swój obiekt
Promuj swoją firmę za darmo - zapraszamy do zamieszczenia informacji o Państwa firmie na stronach portalu RegionTatry.pl w dziale atrakcji turystycznych całkowicie bezpłatnie. Dzięki dużej oglądalności portalu możecie Państwo skutecznie promować swoją działalność.

Poniżej prezentujemy możliwości naszego systemu oraz formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu możecie Państwo przesłać informacje o swojej działalności, co umożliwi nam publikację na stronach portalu.
Darmowa prezentacja
Oferujemy darmowy system prezentacji atrakcji turystycznych na stronach portalu RegionTatry.pl w dziale atrakcje. Nie pobieramy żadnych opłat za umieszczenie wpisu w bazie jak również za późniejsze aktualizacje informacji we wpisie. Istnieje możliwość posiadania kilku różnych wpisów jednocześnie.
Prezentacja wpisu
Każda prezentacja może zawierać kompletne informacje dotyczące Państwa działalności. Istnieje możliwość zamieszczenia takich elementów jak: nazwa firmy, adres, telefon stacjonarny i komórkowy, fax, adres e-mail i www, lokalizacje na mapie, galerie zdjęć, filmy, panoramy 360O, opis, cennik, menu, formularz kontaktowy, linki do portali społecznościowych.
Przejrzysta forma
Dzięki przejrzystemu podziałowi prezentowanych wpisów na 12 kategorii głównych i ponad 300 pod kategorii oraz inteligentnej wyszukiwarce, osoba poszukująca atrakcji w naszym regionie ma możliwość w szybki i łatwy sposób na dotarcie do pożądanych informacji.
Prezentacja atrakcji w bazie noclegowej
Dzięki unikalnemu systemowi prezentacji wpisów w bazie noclegowej portalu, turyści mają możliwość zapoznanie się z atrakcjami w najbliższej odległości od obiektu noclegowego już na etapie jego wyboru. Prezentacja odbywa się na interaktywnej mapie (możliwość wyboru kategorii) zamieszczonej w każdym obiekcie noclegowym w portalu RegionTatry.pl
Statystyki wpisu
Każdy zamieszczony wpis posiada własne statystyki prezentujące ilość wyświetleń wpisu, kliknięć na adres www i e-mail oraz ilość wysłanych informacji za pomocą formularza kontaktowego.
 

Nazwa obiektu:*
Miasto:*
Kategoria:*
Kod pocztowy:*
Ulica:*
Telefon:*
GSM:
Fax:
E-mail:*
WWW:
Godziny otwarcia
w sezonie Pn:
-
Godziny otwarcia
w sezonie Wt:
-
Godziny otwarcia
w sezonie Śr:
-
Godziny otwarcia
w sezonie Cz:
-
Godziny otwarcia
w sezonie Pt:
-
Godziny otwarcia
w sezonie So:
-
Godziny otwarcia
w sezonie Nd:
-
Godziny otwarcia - Opis:
Cennik:
Określ punkt na mapie:
  1. Wpisz adres (np.: Zakopane, Krupówki 1):
      
  2. Lub określ punkt na mapie (lewym przyciskiem myszy):
X:
Y:
Opis:
Uwagi:
Podaj wynik działania:*
(np.: 5 plus 9, należy wpisać 14)

(Pola oznaczone * są wymagane)Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net