Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Apteka Słoneczna
apteki
34-400 Nowy Targ, Kowaniec 2
Apteka Słoneczna w Nowym Targu oferuje leki na receptę oraz OTC, kosmetyki, suplementy diety, drobny sprzęt medyczny i środki opatrunkowe.

apteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Apteka Ziko
apteki
34-400 Nowy Targ, Jana Kilińskiego 20
Apteka Ziko w Nowym Targu oferuje leki na receptę oraz OTC. W aptece znajdziemy również szeroką gamę kosmetyków, suplementów diety czy drobny sprzęt medyczny.

apteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Apteka Prywatna Sp.j. mgr farm. Piotr Jóźwiakowski, Dariusz Koczy
apteki
34-400 Nowy Targ, Długa 57
Apteka Prywatna Sp.j. mgr farm. Piotr Jóźwiakowski, Dariusz Koczy w Nowym Targu oderuje leki OTC oraz leki na raceptę, a także suplementy diety, środki opatrunkowe, kosmetyki i drobny sprzęt medyczny.

apteki apteki całodobowe

Zakopane - RegionTatry.pl - Apteka Rodzinna
apteki
34-400 Nowy Targ, Długa 96
Apteka Rodzinna w Nowym Targu oferuje szeroką gamę produktów leczniczych, leki na receptę oraz OTC. W asortymencie znajduje się drobny sprzęt medyczny i środki opatrunkowe, a także suplementy diety i preparaty recepturowe. Apteka Rodzinna realizuje także wnioski na pieluchomajtki dla dorosłych.

apteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Apteka Rodzinna
apteki
34-400 Nowy Targ, Szaflarska 136
Apteka Rodzinna w Nowym Targu oferuje leki wydawane na receptę oraz OTC. W aptece znajduje się szeroki wybór suplementów diety, kosmetyków oraz drobnego sprzętu medycznego. Apteka oferuje także leki recepturowe i realizację wniosków na pieluchomajtki dla dorosłych.

apteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Apteka Vita - Minka
apteki
34-400 Nowy Targ, Waksmundzka 79
Apteka Vita - Minka w Nowym Targu oferuje leki na receptę oraz OTC. W asortymencie apteki znajdziemy również suplementy diety, kosmetyki, środki opatrunkowe czy drobny sprzęt medyczny.

apteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Apteka Zdrowie
apteki
34-400 Nowy Targ, Kolejowa 31
Apteka Zdrowie w Nowym Targu w swojej ofercie posiada leki na receptę oraz OTC. W aptece znajdziemy również suplementy diety, drobny sprzęt medyczny, środki opatrunkowe i kosmetyki.

apteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Apteka Vita
apteki
34-400 Nowy Targ, Mikołaja Kopernika 12
Apteka Vita w Nowym Targu oferuje leki na receptę oraz OTC. W ofercie apteki znajdziemy również suplementy diety, środki opatrunkowe, kosmetyki i drobny sprzęt medyczny.

apteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Apteka Arnika
apteki
34-400 Nowy Targ, Wojska Polskiego 14
Apteka Arnika w Nowym Targu oferuje leki na receptę oraz OTC. W aptece kupimy także suplementy diety, kosmetyki, drobny sprzęt medyczny, środki opatrunkowe.

apteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Apteka ANTIQUA
apteki
34-400 Nowy Targ, Osiedle Topolowe 8
Apteka Antiqua w Nowym Targu oferuje leki na receptę oraz OTC. W aptece znajdziemy także suplementy diety, drobny sprzęt medyczny, kosmetyki czy środki opatrunkowe.

apteki
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net