Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaZakopane - RegionTatry.pl - Irsanit
dom, wnętrze, ogród
34-500 Zakopane, Skibówki 4c
Sklep prowadzi sprzedaż bojlerów i ogrzewaczy wody, reduktorów, wodomierzy, pomp, sterowników, rur i łączników, pieców, termokominków, pomp ciepła, solarów, studni, systemów wodociągowych, przydomowych oczyszczalni ścieków itp.

armatura

Zakopane - RegionTatry.pl - Budomus
dom, wnętrze, ogród
34-500 Zakopane, Szymony 9a
Oferta sklepu obejmuje między innymi: płytki podłogowe, kabiny prysznicowe, armatura, armatura łazienkowa, płytki kuchenne i łazienkowe, wanny, chemia budowlana, meble łazienkowe, ceramika łazienkowa, kamień, brodziki, akcesoria łazienkowe, narzędzia glazurnicze.

armatura

Zakopane - RegionTatry.pl - Dawidek Łazienki
dom, wnętrze, ogród
34-500 Zakopane, Chramcowki 33
Sklep oferuje szeroki wybór wyposażenia łazienek, sprzętu i urządzeń łazienkowych oraz drobnych akcesoriów.

armatura

Zakopane - RegionTatry.pl - Cet-Rur
dom, wnętrze, ogród
34-520 Poronin, Kasprowicza 61
Sklep Cet-Rur oferuje artykuły hydrauliczne i wyposażenie łazienek: ceramikę sanitarną (kabiny, wanny, zlewy) rury stalowe, ocynkowane, miedziane, drenarskie, PEXAL, PP, PE, kanalizacyjne, PCV armaturę wodno-kanalizacyjną i c.o. bojlery emaliowane, przepływowe ...

armatura hydraulik

Zakopane - RegionTatry.pl - Dombud
dom, wnętrze, ogród
34-425 Biały Dunajec, Miłośników Podhala 1
Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Dombud oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek.

armatura
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net