Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Irsanit
dom, wnętrze, ogród
34-500 Zakopane, Skibówki 4c
Sklep prowadzi sprzedaż bojlerów i ogrzewaczy wody, reduktorów, wodomierzy, pomp, sterowników, rur i łączników, pieców, termokominków, pomp ciepła, solarów, studni, systemów wodociągowych, przydomowych oczyszczalni ścieków itp.

armatura

Zakopane - RegionTatry.pl - Budomus
dom, wnętrze, ogród
34-500 Zakopane, Szymony 9a
Oferta sklepu obejmuje między innymi: płytki podłogowe, kabiny prysznicowe, armatura, armatura łazienkowa, płytki kuchenne i łazienkowe, wanny, chemia budowlana, meble łazienkowe, ceramika łazienkowa, kamień, brodziki, akcesoria łazienkowe, narzędzia glazurnicze.

armatura

Zakopane - RegionTatry.pl - Dawidek Łazienki
dom, wnętrze, ogród
34-500 Zakopane, Chramcowki 33
Sklep oferuje szeroki wybór wyposażenia łazienek, sprzętu i urządzeń łazienkowych oraz drobnych akcesoriów.

armatura

Zakopane - RegionTatry.pl - Budomus
dom, wnętrze, ogród
34-500 Zakopane, Szymony 9a
Budomus w Zakopanem oferuje wyposażenie łazienek.

armatura
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net