Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaBiblioteki Zakopane

Najbardziej popularna miejska biblioteka w Zakopanem. Mogą się do niej zapisywać nie tylko mieszkańcy regionu, ale karty zakłada się również turystom. Istnieje możliwość wypożyczenia dowolnej książki oraz skorzystania z czytelni. Biblioteki w Zakopanem i podhalańskich miastach dysponują nie tylko uniwersalną, klasyczną literaturą. Można w nich wypożyczyć literaturę związaną z regionem, książki rodzimych autorów. Zbiory baśni i legend, których głównym bohaterem są Tatry. W czytelniach udostępniane są najbardziej cenione na Podhalu książki historyczne. Biblioteki to atrakcje dla wszystkich tych, którzy lubią odpocząć na szczycie góry czytając ulubiona książkę.
{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem
kultura i folklor
34-500 Zakopane, Łukaszówki 4a
Miejska Biblioteka Publiczna w Zakopanem Zapraszamy do głównej siedziby zakopiańskiej biblioteki miejskiej, w której mieści się wypożyczalnia i czytelnia oraz organizowane są spotkania literackie i wystawy. Katalog książek można przeglądać online na stronie www biblioteki.

biblioteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia Zakopane
kultura i folklor
34-500 Zakopane, Gimnazjalna 14
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia Zakopane Zakopiańska filia biblioteki posiada ok. 20 tys. książek i broszur z czego 70% stanowią publikacje z zakresu pedagogiki, a 30% to książki z innych dziedzin wiedzy, ze szczególnym uwzględnieniem psychologii i socjologii. Na księgozbiór ...

biblioteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Biblioteka Tatrzańskiego Parku Narodowego
kultura i folklor
34-500 Zakopane, Chałubińskiego 42a
Ośrodek Dokumentacji Tatrzańskiej im. Zofii Radwańskiej-Paryskiej i Witolda Henryka Paryskiego w Zakopanem   Ośrodek mieści się w siedzibie Tatrzańskiego Parku Narodowego w Zakopanem przy ul. Chałubińskiego 42a i został otwarty 1 lipca 2005 roku. Jego zadaniem jest gromadzenie ...

biblioteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Oddział dla dzieci i młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem
kultura i folklor
34-500 Zakopane, Zborowskiego 1
Oddział dla dzieci i młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem Zapraszamy do oddziału mieszczącego się tuż obok budynku głównego biblioteki. To miejsce urządzone i wyposażone zgodnie z potrzebami dzieci i młodzieży, w którym odbywają się spotkania i animacje dla dzieci. ...

biblioteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Filia Skibówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem
kultura i folklor
34-500 Zakopane, Skibówki 15
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem Zapraszamy do korzystania ze zbiorów biblioteki w naszej filii na zakopiańskich Skibówkach.

biblioteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Filia Olcza Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem
kultura i folklor
34-500 Zakopane, Olcza - Piszczory 13 (Kościół)
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem Zapraszamy do korzystania ze zbiorów biblioteki w naszej filii na zakopiańskiej Olczy.

biblioteki

Zakopane - RegionTatry.pl - Filia Harenda Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem
kultura i folklor
34-500 Zakopane, Harenda 23
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem Zapraszamy do korzystania ze zbiorów biblioteki w naszej filii na zakopiańskiej Harendzie.

biblioteki
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net