Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Boiska wielofunkcyjne COS
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Bronisława Czecha 1
Boiska wielofunkcyjne COS Zakopane   Uniwersalne, służą do małych gier, można na nich rozegrać w jednym czasie dwa mecze gier zespołowych np.: piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna. Mog\ą być też używane do ćwiczeń elementów gry w tenisa lub do jazdy na rolkach.

boiska sportowe

Zakopane - RegionTatry.pl - Stadion lekkoatletyczny COS
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Bronisława Czecha 1
Pełnowymiarowy stadion lekkoatletyczny w Zakopanem. Stadion wraz z boiskiem piłkarskim to najbardziej popularne miejsce treningowe sportowców w Zakopanem, profesjonalnie przygotowana bieżnia to idealne miejsce do uprawiania joggingu.

stadiony sportowe boiska sportowe

Zakopane - RegionTatry.pl - Boisko piłkarskie Plato COS
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Bogówka
BOISKO „PLATO”   to nowoczesny obiekt posiadający sztuczną nawierzchnię i zaplecze szatniowo-sanitarne w pawilonie wybudowane w 2010 roku położone: 928 m n.p.m wymiary: 97 m x 65 m nawierzchnia: sztuczna trawa (polietylen monofilowy), wysokość trawy 62 ...

boiska sportowe

Zakopane - RegionTatry.pl - Stadion miejski Orkana
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Orkana 2
Stadion piłkarski należący do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakopanem.

stadiony sportowe boiska sportowe

Zakopane - RegionTatry.pl - API Sport Arena
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Pardałówka 9
Pełnowymiarowe boisko sportowe API Sport Arena Zakopane Boisko posiada sztuczną nawierzchnię oraz oświetlenie. Wyposażone jest również w trybunę o wymiarach 70 x 60 metrów, która pomieści około 200 osób. Obiekt umożliwia organizowanie różnych imprez sportowych.

boiska sportowe
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net