Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Usługi Geodezyjne Geodeta mgr inż. Tomasz Romanowski
budownictwo
34-500 Zakopane, Króle 26c
Usługi geodezyjne i kartograficzne, podziały, rozgraniczenia, mapy do celów prawnych, mapy do celów projektowych, inwentaryzacje powykonawcze, tyczenia, aktualizacje, wykazy zmian gruntowych, protokoły odbioru inatalacji wewnętrznych (CO, wody, kanalizacji, kominów) do odbioru budynków.

geodeta

Zakopane - RegionTatry.pl - Geodezja mgr inż. Bąk Piotr
budownictwo
34-500 Zakopane, Piaseckiego 6
Geodezja mgr inż Piotr Bąk w Zakopanem - biegły sądowy geodeta.

geodeta

Zakopane - RegionTatry.pl - Geo-Sport Usługi geodezyjne Horecki K.
budownictwo
34-500 Zakopane, Bulwary Juliusza Słowackiego 5a/1

geodeta
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net