Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Termy Bukovina

34-530 Bukowina Tatrzańska, Sportowa 22
Telefon:
+48 18 20 20 070

WWW:

E-mail:

baseny i aquaparki

Położenie na mapie

Opis
Termy Bukovina to centrum rozrywki dla całej rodziny.
Ośrodek uzdrowiskowy i re­ha­bi­li­ta­cyj­ny. Na inwestycję przeznaczono działkę o powierzchni 4 ha i umiejscowiono ją w zacisznej okolicy otoczonej lasami z pięknym widokiem na góry. Inwestycja robi ogromne wrażenie i jest jedną z największych w tej części Europy.

Obiekty termalne obejmą 20 basenów. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28-36°C. Przewidziano szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, między innymi zjeżdżalnię, oraz specjalne pływalnie dla najmłodszych.

Restauracja
Oferuje specjały kuchni regionalnej i nie tylko.

Woda termalna
Pozyskiwana z odwiertu w Bukowinie Tatrzańskiej jest typu siarczanowo-chlorkowo-wapniwo-sodowego o mi­ne­ra­li­za­cji 1,5g/dm3. Ze względu na specyficzną mineralizację, unikalny skład mikroelementów i pierwiastków, niski charakter zasadowy, oraz leczniczą twardość jest doskonałym środkiem leczniczym i rehabilitacyjnym. Ważne dla zdrowia zawarte w wodzie składniki to: sód (Na), wapń (Ca), chlor (Cl), potas (K), siarka (S), magnez (Mg) oraz chrom (Cr).

Przed obiektem jest parking dla 200 samochodów osobowych i 10 autobusów. Termy Bukovina znajdują się w odległości 15 km od Zakopanego i 20 km od Nowego Targu.
Cennik
Szczegółowy cennik na stronie internetowej Terma Bukovina
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 22:00

Wtorek
9:00 - 22:00

Środa
9:00 - 22:00

Czwartek
9:00 - 22:00

Piątek
9:00 - 22:00

Sobota
9:00 - 22:00

Niedziela
9:00 - 22:00


56652
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2014 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net