Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Dermatolog Danuta Sztencel
lekarze
34-500 Zakopane, Na Wilcznik 1a
Usługi dermatologiczne obejmują: dermatologię ogólną, czyli konsultacje, diagnostykę, profilaktykę oraz leczenie chorób skóry dzieci i dorosłych, m.in: alegrii skórnych, łuszczycy, trądziku młodzieńczego i rożowatego, łupieżu, łysienia i wypadania włosów, nadmiernego owłosienia, grzybicy ...

dermatolog

Zakopane - RegionTatry.pl - Dermatolog Krzysztof Maraszewski - poradnia szpitalna
lekarze
34-500 Zakopane, Kamieniec 10
Diagnoza i leczenie schorzeń skóry, włosów i paznokci. W przyszpitalnej Poradni Dermatologicznej przyjmuje lek. med. Krzysztof Maraszewski.

dermatolog

Zakopane - RegionTatry.pl - Dermatolog Krzysztof Maraszewski - gabinet prywatny
lekarze
34-500 Zakopane, Zamoyskiego 17a
Dermatolog i wenerolog lek. med. Krzysztof Maraszewski zajmuje się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem chorób takich jak np.: trądzik, alergie skórne, grzybica, atopowe oraz łojotokowe zapalenia skóry, łuszczyca, łysienie, łupież, oraz choroby przenoszone drogą płciową.

dermatolog

Zakopane - RegionTatry.pl - Dermatolog Marek Brzewski
lekarze
34-500 Zakopane, Makuszyńskiego 1
Dr med. Paweł Brzewski, specjalista dermatolog-wenerolog, przyjmuje w zakopiańskim gabinecie raz w tygodniu. Zajmuje się diagnostyką, profilaktyką oraz leczeniem chorób skóry i paznokci oraz chorób wenerycznych.

dermatolog

Zakopane - RegionTatry.pl - Dermatolog Paweł Brzewski
lekarze
34-500 Zakopane, Makuszyńskiego 1
Gabinet w Zakopanem dr med. Pawła Brzewskiego czynny jest w każdy piątek. Lekarz specjalizuje się w leczeniu schorzeń dermatologicznych i wenerycznych.

dermatolog
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net