Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Interna Alicja Zwijacz  Zawada
lekarze
34-500 Zakopane, Gimnazjalna 5
Alicja Zwijacz - Zawada - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista medycyny rodzinnej

internista

Zakopane - RegionTatry.pl - Przychodnia GASTROMED
placówki medyczne
lekarze
34-500 Zakopane, Stolarczyka 12
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GASTROMED to prywatna specjalistyczna przychodnia internistyczna i prywatna pracownia endoskopowa. W ofercie badania: gastroskopia kolonoskopia videogastroskopia videokolonoskopia Lek. med. Henryk Chodurski - specjalista chorób ...

przychodnia lekarska internista

Zakopane - RegionTatry.pl - Internista i kardiolog Włodzimierz Różewicz
lekarze
34-500 Zakopane, Gimnazjalna 1
Lek. med. Włodzimierz Różewicz, kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych, przyjmuje przy ulicy Gimnazjalnej w Zakopanem. W gabinecie istnieje możliwość przeprowadzenia badań EKG.

internista

Zakopane - RegionTatry.pl - Internista Stefania Homerska
lekarze
34-500 Zakopane, Gimnazjalna 1
Dr med. Stefania Homerska specjalizuje się w leczeniu chorób wewnętrznych. Przed gabinetem przy ulicy Gimnazjalnej w Zakopanem znajduje się parking.

internista

Zakopane - RegionTatry.pl - Internista i medycyna pracy Aniela Mierwa
lekarze
34-500 Zakopane, Gimnazjalna 1
Doktor nauk medycznych Aniela Mierwa zajmuje się leczeniem schorzeń narządów wewnętrznych. Specjalizuje się także w medycynie przemysłowej i medycynie pracy. W gabinecie przy ul. Gimnazjalnej w Zakopanem można przeprowadzić badanie profilaktyczne i badania kierowców. Przed obiektem znajduje się ...

internista

Zakopane - RegionTatry.pl - Internista Jerzy Muniak
lekarze
34-500 Zakopane, Gimnazjalna 5
Dr n. med. Jerzy Muniak specjalizuje się w leczeniu chorób wewnętrznych. W gabinecie przy ul. Gimnazjalnej w Zakopanem przeprowadzane są także badania kandydatów na kierowców i czynnych kierowców wszystkich kategorii.

internista

Zakopane - RegionTatry.pl - Internista Aleksandra Skupień-Dudek
lekarze
34-500 Zakopane, Sienkiewicza 3
Lek. med. Aleksandra Skupień-Dudek specjalizuje się w leczeniu chorób wewnętrznych a także w reumatologii i usługach z zakresu medycyny pracy.

internista

Zakopane - RegionTatry.pl - Internista i kardiolog Jerzy Solański
lekarze
34-500 Zakopane, Sienkiewicza 3
Lek. Jerzy Solański, specjalista internista i kardiolog, przyjmuje w gabinecie przy ul. Sienkiewicza po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Zajmuje się diagnozą i leczeniem chorób wewnętrznych, a w szczególności schorzeń kardiologicznych.

internista
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net