Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Klub ADHD
imprezy i rozrywka
34-400 Nowy Targ, Rynek 6
Klub ADHD - Nowy Targ Nowotarski klub muzyczny zlokalizowany w centrum miasta, przy samym Rynku.

kluby puby bary

Zakopane - RegionTatry.pl - Klub Toster
imprezy i rozrywka
34-400 Nowy Targ, Rynek 17
Klub Toster - Nowy Targ Zlokalizowany w samym centrum-Rynku Nowego Targu klub oferuje niezapomniane wrażenia imprezowe.Wnętrze Klubu jest przytulne, a zarazem ekskluzywne.

kluby puby bary

Zakopane - RegionTatry.pl - Pub Zagadka
imprezy i rozrywka
34-400 Nowy Targ, Ogrodowa 73
Zagadka - Nowy Targ   Zagadka to pub z planszówkami!  Zapraszamy na regionalne piwka i ciepłe przekąski!  U nas możesz być sobą :)

kluby puby bary

Zakopane - RegionTatry.pl - Pub Plama
imprezy i rozrywka
34-400 Nowy Targ, Kościelna 7
Plama - Nowy Targ   Plama to eklektyczny wystrój i takoż samo nastrój :) Tutaj chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Przekonajcie się sami.  Zapraszamy!

kluby puby bary
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net