Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Cukiernia Kawiarnia Samanta Rysulówka

34-511 Kościelisko, Rysulówka 8a
Telefon:
+48 18 207 91 49

GSM:
+48 696 453 487

WWW:

E-mail:

restauracje - gastronomia

Położenie na mapie

Opis
Cukiernia Kawirnia „Samanta” Zakopane Kościelisko Rysulówka

Jesteśmy rodzinną firmą, która od 1927 roku wytwarza słodkości i lody w Zakopanem. Możesz je znaleźć w naszych sklepach na terenie miasta, a także w sąsiednim Kościelisku gdzie znajduje się zakład słodkiej produkcji. 

Nasza naczelna dewiza to wysoka jakość, najlepsze naturalne surowce oraz przekazywana przez pokolenia tradycja wytwarzania. Jesteśmy otwarci na nowe trendy w cukiernictwie i piekarstwie. Z wielka przyjemnością testujemy i wprowadzamy do produkcji najlepsze przysmaki kuchni francuskiej, włoskiej i austriackiej.

Zapraszamy

W ofercie cukierni między innymi:
  • ciasta
  • ciasteczka
  • ciastka
  • torty
  • drożdżówki
  • pączki
  • pieczywo
Zamówienia cateringowe - przystępne i elastyczne ceny.
  • różnorodne kanapeczki koktajlowe
  • ciasteczka bankietowe

Historia:
Cukiernia "Samanta" powstała w roku 1927 i od początku istnienia miała charakter rodzinny. Dzisiaj liczy ponad 40 pracowników zatrudnionych w dwóch pracowniach. Cztery sklepy firmowe i dwie własne kawiarnie. Tak jak ongiś w założeniu stosujemy własne, wypróbowane receptury, a także wprowadzamy nowe.

Cukierni Samanta - zapraszamy do kawiarni i sklepów firmowych na terenie Zakopanego i Kościeliska
 
Godziny otwarcia
Poniedziałek
7:00 - 17:00

Wtorek
7:00 - 17:00

Środa
7:00 - 17:00

Czwartek
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 17:00

Sobota
7:00 - 17:00

Niedziela
7:00 - 17:00


1225
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2014 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net