Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Stomatologia Sichelski
lekarze
34-520 Poronin, Kasprowicza 75a
Stomatologia Sichelski w Poroninie - w ofercie kompleksowe i nowoczesne leczenie stomatologiczne. Przyjmują: lekarz stomatolog Adam Sichelski i lekarz stomatolog Agnieszka Wesołowska. Gabinet znajduje się przy samej "Zakopiance". Przed budynkiem miejsca parkingowe dla pacjentów.

stomatolog

Zakopane - RegionTatry.pl - Stomatologia S3
lekarze
34-520 Poronin, Za Torem 28d
Stomatologia S3: endodoncja, periodontologia, ortodoncja, stomatologia zachowawcza, protetyka. Przyjmują: lekarz dentysta Anna Mika i lekarz dentysta Andrzej Żegleń.

stomatolog
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net