Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Gospoda u Olejorzy

34-531 Murzasichle, Małe Ciche 92
GSM:
+48607928628

WWW:

restauracje - gastronomia

Położenie na mapie

Opis
Restauracja - Gospoda u  Olejorzy mieści się na szczycie stacji narciarskiej Małe Ciche, miejsce to nazywa się Polana Zgorzelisko i jest to jeden z najpiękniejszych punktów widokowych na całą panoramę Tatr. 

Stacja narciarska Małe Ciche to jedna z najnowocześniejszych konstrukcji tego typu w Polsce, która każdej zimy przyciąga rzesze narciarzy dla których gospoda to najlepsze miejsce na ciepły i pyszny obiad.

Restauracja u Olejorzy  mieści się w klasycznym góralskim drewnianym budynku, nowocześnie wyposażonym  gastronomicznie. Wnętrze w stylu góralskim, przyjazna atmosfera, miła i profesjonalna obsługa dba o to aby czas spędzony  restauracji pozostawiał najlepsze wspomnienia.

Restauracja oferuje posiłki gorące oraz przekąski i desery. Bogato wyposażony barek spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Restauracja zajmuję się organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i plenerowych.

Wybrane potrawy Gospody u Olejorzy
  • rosół z makaronem
  • kwaśnica z żeberkiem wieprzowym
  • pstrąg smażony
  • łosoś smażony panierowany
  • szaszłyk wieprzowy
  • kociołek Juhaski
  • kotlet z piersi kurcaka panierowany
  • naleśniki z serem i bitą śmietaną
  • szarlotka na gorąco z lodami
4738
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2014 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net