Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Restauracja U Studniara

34-531 Murzasichle, Sądelska 119
Telefon:
+48 18 20 196 31

GSM:
+48 691 537 923

WWW:

E-mail:

restauracje - gastronomia

Oferty specjalne
Położenie na mapie

Opis
Restauracja U Studniara mieści się w górnej części Murzasichla, z wnętrza lokalu możesz podziwiać wspaniałe widoki na Tatry i usiąść w zaciszu ogródka ukojony szumem płynącej w fontannach wody. Niezwykłą atmosferę restauracji tworzy niepowtarzalny wystrój nawiązujący do bogatej rodzinnej historii. Każda z sal lokalu ma swój oryginalny charakter, który sprawi, że poczujesz się u nas wyjątkowo a przygotowywane z pasją potrawy kuchni regionalnej, polskiej oraz włoskiej wprawią Twoje podniebienie w zachwyt. 

Wyśmienita kuchnia polska i włoska, sale o niepowtarzalnym wystroju oraz długa tradycja rodzinna - z tego słynie Restauracja U Studniara, której nie sposób pominąć przy okazji pobytu w Murzasichlu lub okolicach Zakopanego.

Restauracja posiada również Salę Balową, w której można zorganizować przyjęcia, bankiety i wszelkie inne imprezy okolicznościowe. Profesjonalna obsługa, wyjątkowy gościnny klimat oraz znakomite jedzenie sprawią, że chwile biesiady z przyjaciółmi będą niezapomniane.

Każdy Gość jest dla nas wyjątkowy. Odwiedź nas, aby poznać prawdziwą góralską gościnę!

 
4956
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net