Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Teresa Burnat
lekarze
34-500 Zakopane, Bulwary Słowackiego 4a/3
Specjalista chorób dzieci lek.med. Teresa Burnat przyjmuje w prywatnym gabinecie, istnieje również możliwość zamówienia telefonicznie wizyty domowej.

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Anna Huzior-Bałajewicz
lekarze
34-500 Zakopane, Tetmajera 7
Anna Huzior-Bałajewicz - doktor nauk medycznych, pediatra i specjalista chorób dzieci przyjmuje w gabinecie lekarskim przy ulicy Tetmajera. Zajmuje się opieką medyczną nad dziećmi i młodzieżą - diagnozuje schorzenia (między innymi testy alergiczne), udziela pomocy w wypadku zachorowań, leczy ...

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Maria Bielska Podsiadło
lekarze
34-500 Zakopane, Makuszyńskiego 1
Pediatra Maria Bielska Podsiadło - gabinet w Zakopanem - profilaktyczne badania pediatryczne, ocena stopnia rozwoju psychometrycznego dziecka, rozpoznawanie zaburzeń rozwojowych i chorób, ustalanie przebiegu leczenia.

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Józefa Muniak
lekarze
34-500 Zakopane, Kamieniec 10a/7
Specjalistyczna pomoc lekarska w wypadku zachorować dzieci i noworodków - diagnostyka i leczenie. Istnieje możliwość zamówienia wizyty domowej.

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Piotr Dobosz
lekarze
34-500 Zakopane, Krupówki 58
W ramach wizyt domowych lek. med. Piotr Dobosz oferuje leczenie homeopatyczne dzieci i dorosłych przy użyciu metod czerpanych z medycyny naturalnej.

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Elżbieta Zembrzuska
lekarze
34-500 Zakopane, Salwatoriańska 13a
Lekarz pediatra i pulmonolog Elżbieta Zembrzuska jest wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistą chorób dzieci - wizyty domowe i profesjonalna opieka medyczna dla najmłodszych pacjentów z Zakopanego i okolic. Zakres działalności: diagnostyka i leczenie chorób wieku ...

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Grażyna Małek
lekarze
34-500 Zakopane, Droga do Olczy 8b
Lek. med. Grażyna Małek prowadzi indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską i przyjmuje pacjentów codziennie. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób wieku dziecięcego.

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Grażyna Małek - NZOZ Zdrowie
lekarze
34-500 Zakopane, Orkana 5c
Pediatra Grażyna Małek - porady i leczenie pediatryczne. Gabinet znajduje się w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej ZDROWIE.

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Beata Ligarska - NZOZ Zdrowie
lekarze
34-500 Zakopane, Orkana 5c
Pomoc medyczna w chorobach typowych dla wieku dziecięcego i innych, które zdarzają się dzieciom. Profilaktyka zdrowotna, badania i konsultacje. Gabinet mieści się w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej ZDROWIE.

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Zofia Komusińska-Biedermann
lekarze
34-500 Zakopane, Gimnazjalna 5
Lek. med. Zofia Komusińska-Biederman przyjmuje w poradni alergologicznej przy ulicy Gimnazjalnej w Zakopanem. Specjalizuje się w leczeniu alergii i chorób płuc u dzieci i dorosłych. Przed gabinetem znajduje się parking dla pacjentów.

pediatra
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net