Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Tel-Service FHU Krzysztof Witek

34-520 Poronin, Piłsudskiego 55
GSM:
601445462

WWW:

usługi
bezpieczeństwo

Położenie na mapie

Opis
Zakres usług oferowanych przez firmę Tel-Service
 
Montaż i serwis: routerów do Internetu WiFi, central telefonicznych, systemów monitorowania video przez Internet i telefon komórkowy, systemów domofonowych, alarmowych, interkomów, systemów dostępowych, telewizji naziemnej i SAT, sieci komputerowych, systemów domotyki - Inteligentne Domy, kamer przemysłowych i monitoringu.
 
Wykonywanie instalacji: telefonicznych, audio-video, alarmowych, domofonowych, sygnałowych, telewizyjnych, komputerowych, inteligentnych domów
 
Informatyczna obsługa firm: naprawa i wymiana komputerów, kopie danych, reinstalacje programów i systemów operacyjnych, sprzedaż oraz instalowanie nowego oprogramowania, naprawa i obsługa sieci telefonicznych i komputerowych, serwis i naprawa urządzeń aktywnych.
 
Doradztwo w zakresie doboru i zakupu sprzętu telefonicznego, informatycznego, elektronicznego.
77
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net