Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Zakopiec GSM
usługi
34-500 Zakopane, Aleja 3 Maja
Serwis telefonów komórkowych oferuje naprawę aparatów, wgrywanie pakietów językowych, simlock oraz akcesoria do telefonów.

serwisy gsm

Zakopane - RegionTatry.pl - Serwis MAG-DEX
usługi
34-500 Zakopane, Krupówki 79A
W ofercie serwis pogwarancyjny i naprawa telefonów komórkowych, nawigacji GPS oraz simlock, wgrywanie oprogramowania, a także naprawa sterowników samochodowych, auto radio code, liczniki i elektronika samochodowa. W sprzedaży telefony, części zamienne i akcesoria.

serwisy gsm

Zakopane - RegionTatry.pl - Serwis GSM DEIVI
usługi
34-500 Zakopane, Kościuszki 3
FHU DEIVI Dawid Pieron oferuje naprawę telefonów komórkowych, usuwanie blokady simlock, czyszczenie i konserwację aparatów, wycinanie kart SIM, lutowanie precyzyjne oraz sprzedaż akcesoriów do telefonów i tabletów, w tym kart pamięci, baterii i ładowarek.

serwisy gsm
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net