Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaSquash Zakopane

Ci, którzy pragną przyjechać w Tatry, aby pograć w squash w Zakopanem, mają do tego coraz więcej okazji. Po kilka kortów do squasha posiadają tutaj bowiem najlepsze hotele oraz hale sportowe. Gra w squasha może być ciekawym sposobem na spędzenie dnia, kiedy pogoda nie sprzyja wycieczkom w góry. Korty do squasha w Zakopanem można rezerwować na godziny z niewielkim wyprzedzeniem. W przypadku grup lub chęci organizacji mini turnieju, korty można wynająć na cały dzień po dokonaniu wcześniejszych ustaleń. W sezonie letnim i zimowym na miłośników squasha czekają wielkie atrakcje i turniejowe emocje. Korty znajdujące się w hotelach są czynne dla gości przez cały rok.
{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Squash Zakopane Hotel Skalny
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Pardałówka 3b
Squash Zakopane Hotel Skalny Hala do squasha mieści się w centrum sportu i rekreacji Hotelu*** Skalny. Osoby wypoczywające aktywnie zapraszamy do gry w squasha - sportu, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

squash

Zakopane - RegionTatry.pl - Squash w Hotelu Belvedere
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Droga do Białego 3
Squash - Hotel Belvedere - Zakopane Do dyspozycji dwa korty do squasha oraz wypożyczalnia rakiet. Dla początkujących oferujemy pomocy profesjonalnych instruktorów.

squash
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net