Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Gorący Potok

34-424 Szaflary, os. Nowe 45
Telefon:
+48 727 525 252

WWW:

E-mail:

baseny i aquaparki

Położenie na mapie

Opis
Rezerwat relaksu „Gorący Potok” w Szaflarach - wyjątkowe miejsce u podnóża Tatr.

Zapraszamy do Rezerwatu Relaksu i aktywnego wypoczynku - zarówno latem jak i zimą. W zgodzie z naturą łączymy atrakcje parku wodnego z usługami balneologicznymi w oparciu o właściwości lecznicze wyjątkowej wody geotermalnej. Do Państwa dyspozycji oddajemy całoroczny kompleks basenów termalnych.
„Gorący Potok” jest miejscem dla każdego, kto ceni aktywny relaks w naturalnym otoczeniu. Nasze baseny otoczone są naturalnym lasem sosnowym, ciągnącym się wzdłuż nieuregulowanego brzegu Białego Dunajca.

Podstawą działania „Gorącego Potoku” jest wykorzystanie unikalnych właściwości wody termalnej, pochodzącej z miejscowego źródła. Działania balneologiczne naszej wody są długofalowe, ale co najważniejsze – trwałe.

Rezerwat relaksu „Gorący Potok” stanowi zespół obiektów stworzonych z myślą o harmonijnym wypoczynku w pięknym otoczeniu. Naszą przestrzeń dedykujemy wszystkim ceniącym naturalne formy rekreacji. Do dyspozycji naszych gości oddajemy kompleks  basenów z „surową” wodą siarkową o temperaturze  32°C-39°C.  Kompleks Gorący Potok możemy podzielić na strefę ogólną z  jedyną w swoim rodzaju – rwącą rzekę, ogromny teren rekreacyjny dla najmłodszych, strefę wellness (cichą) z kąpielami borowinowymi, saunami, parną chatą, jacuzzi umożliwiających relaks w gronie najbliższych nam osób ale zarazem najważniejszych klientów.  Dopełnieniem tej niezwykłej przestrzeni są specjalnie przygotowane plaże – piaszczyste i trawiaste, zjeżdżalnie, tężnia solna, strefa spa&welness (zabiegi kosmetyczne, masaże, kapiele borowinowe), park linowy, restauracja Beef Master oraz bistro i bary sezonowe. W lekkim cieniu, wśród szumiących drzew i unoszącej się woni igliwia relaks nabiera zupełnie innego znaczenia. 

Zapraszamy
Godziny otwarcia
Poniedziałek
11:00 - 22:00

Wtorek
11:00 - 22:00

Środa
11:00 - 22:00

Czwartek
11:00 - 22:00

Piątek
9:00 - 22:00

Sobota
9:00 - 22:00

Niedziela
9:00 - 22:00


69937
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net