Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Restauracja Witowianka

34-512 Witów, Witów 205d
Telefon:
+48 18 20 713 30

GSM:
+48 604 919 005

WWW:

E-mail:

restauracje - gastronomia

Oferty specjalne
Położenie na mapie

Opis
Restauracja Witowianka
Witów urokliwa miejscowość u podnóża Tatr, to tutaj znajduje się Restauracja Witowianka, tuż przy rodzinnej stacji narciarskiej Witów-SKI.

Restauracja zachwyca drewnianym wystrojem wnętrza, przestronnością i prostotą dekoracji. 
Niepowtarzalny charakter temu miejscu nadają między innymi góralski kredens, kamienna alejka, panorama Tatr w postaci fototapety zdobiącej jedną ze ścian. Wszystko to sprawia że czuję sie w tym miejscu niepowtarzalną atmosferę regionu Podhala.

Restauracja Witowianka w swej ofercie kulinarnej doskonale łączy kuchnie europejską i polską, wzbogacając dania o tradycje Podhala.
Do dyspozycji gości jest  taras widokowy z którego obserwować można wypasające się owce z pobliskiej bacówki. 

Nie zapomniano o najmłodszych gościach restauracji dla których przygotowano specjalnie menu i kącik zabaw ze stolikami i zestawem zabawek.

Unikalne kompozycje kulinarne Szefa Kuchni, miła obsługa, atmosfera wnętrza dają wrażenie, o którym z pewnością trudno będzie zapomnieć…

Bankiety i imprezy okolicznościowe
Witowianka dysponuje dużą, przestronną, klimatyzowaną salą, mogącą pomieścić łącznie 250 osób. Jest to zatem idealne miejsce do organizowania spotkań towarzyskich i służbowych, a także bankietów oraz przyjęć okolicznościowych typu wesela, chrzciny, komunie. 
Istnieje możliwość na specjalne życzenie gości rezerwacji na wyłączność poszczególnych sal restauracji lub całą restaurację.
 

Serdecznie zapraszamy
 
Godziny otwarcia
Poniedziałek
11:00 - 21:00

Wtorek
11:00 - 21:00

Środa
11:00 - 21:00

Czwartek
11:00 - 21:00

Piątek
11:00 - 21:00

Sobota
11:00 - 21:00

Niedziela
11:00 - 21:00


11603
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net