Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Gokarty Zakopane

34-500 Zakopane, Park miejski
GSM:
+48 602231189

WWW:

E-mail:

atrakcje dla dzieci

Położenie na mapie

Opis
Gokarty Zakopane
Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na przejażdżkę gokartami spędz aktywnie wolny czas na świeżym powietrzu.

Wspaniała rodzinna zabawa na świeżym powietrzu. Spędź aktywnie czas ze swoimi dziećmi. To z myślą o nich przygotowana jest nasza oferta, która urozmaici pobyt i pozwoli wyszaleć się najmłodszym. Zapraszamy do naszych trzech punktów, które mieszczą się przy placach zabaw dla dzieci: na Dolnej Równi Krupowej, Parku Miejskim oraz przy górnej stacji Kolei na Polanie Szymoszkowej. Przejażdżka na gokarcie będzie dla Twojej pociechy dużą atrakcją i przysporzy wiele wrażeń. Mamy gokarty dla młodszych i starszych dzieci jak i dla dorosłych.

Zapraszamy do trzech punktów wypozyczalni gokartów w Zakopanem.
  • Park miejski Piłsudskiego - centrum miasta dojście od ulicy Krupówki lub ulicy Grunwaldzkiej.
  • Dolna równień krupowa
  • Gubałówka - najwyżej położona wypożyczalnia gokartów w Polsce. Przepiękną panorama Tatr i Zakopanego. Asfaltowa trasa o długości 3 km oraz różnorodność modeli gokartów przysporzą wiele radości całej rodziny.
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 18:00

Wtorek
9:00 - 18:00

Środa
9:00 - 18:00

Czwartek
9:00 - 18:00

Piątek
9:00 - 18:00

Sobota
9:00 - 18:00

Niedziela
9:00 - 18:00podczas deszczu nieczynne
19298
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net