Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Góralski Ślizg - Zakopane

34-500 Zakopane, Plac pod Gubałówką
Telefon:
+48 884 883 331

WWW:

E-mail:

sport i rekreacja
atrakcje dla dzieci

Położenie na mapie

Opis
Góralski Ślizg - Zakopane, wspaniała zabawa pod Gubałówką

Gigantyczna ośmiotorowa zjeżdżalnia, która zlokalizowana jest na placu tuż pod koleją linowo - terenową na Gubałówkę w Zakopanem dostarczy moc wrażeń małym i dużym. Jest to jedyna tego typu atrakcja na Podhalu.

Radość ze wspólnej zabawy mają tu rodziny z dziećmi, przyjaciele, grupy zorganizowane oraz pary. Można zjeżdżać w tandemie więc najmłodsze pociechy również mogą sprawdzić swoją odwagę i dobrze się bawić ze swoimi rodzicami. Takie interakcje są bardzo cenne i wzmacniają rodzinne więzi. Odrobina rywalizacji dostarczy dodatkowych wrażeń.
Zorganizuj wyścigi, jednocześnie może zjeżdżać aż 8 osób na równoległych torach. Góralski Ślizg to pomysł na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, integracje grupy i dużo śmiechu. Już sami nie wiemy kto ma więcej radości, dorośli czy dzieci. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Zapraszamy dzieci i dorosłych
23538
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net