Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Przedszkole narciarskie HSKi

34-500 Zakopane, Harenda 21
GSM:
+48 517 936 328

WWW:

E-mail:

narty i snowboard
atrakcje dla dzieci

Położenie na mapie

Opis
Przedszkole narciarskie i snowboardowe HSKi w Zakopanem oferuje kursy oraz przedszkole narciarskie dla dzieci.

Podczas kursów zapewniamy dzieciom szereg atrakcji z Pierwszą Wioską Lapońską i największym Parkiem Dla Dzieci w Polsce, Parkiem PINGWINA HSKI.

Przedszkole znajduje się na terenie parku dla dzieci HSKI w Klubie Pingwina HSKI. Czas spędzony na terenie parku będzie wspaniałą formą zabawy dla twoich maluchów. A Ty w tym czasie będziesz mógł cieszyć się białym szaleństwem na terenie Ośrodka Narciarskiego Harenda Zakopane.

Szkoła Narciarska HSKI stworzyła program, w którym dzieci mogą być pozostawione pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów HSKI. Zajmujemy się twoim dzieckiem i bawimy się w Klubie Pingwina wraz z Pingwinem HSKI. W programie zabawy i konkursy, oraz profesjonalna opieka.
Nasza szkoła przygotowała dla uczestników przedszkola narciarskiego liczne atrakcje. Dzieci podczas pobytu w przedszkolu bawią się i uczą. Kierujemy się mottem - "Nauka przez zabawę".

Pingwin HSKI
Przygoda z twoim nowym przyjacielem. Szkolenia narciarskie będą przeprowadzane wraz Pingwinem HSKI, który będzie towarzyszył dzieciom podczas ich kursu. Pingwin HSKI będzie prowadził rozgrzewki oraz uczył jeździć na nartach nasze pociechy. Pingwin HSKI również będzie wręczał odznaczenia poziomów w którym twoje dziecko się znajdzie ... a ma ich aż 10! Na koniec kursu uroczyste zakończenie wraz z Pingwinem HSKI

Klub Pingwina HSKI
Pierwszy w pełni profesjonalny Park dla dzieci, Park Pingwina, gdzie dzieci będą uczyć się jeździć na nartach. Kolorowy park na pewno ucieszy dzieci i sprawi, że szkolenia narciarskie będą najwiekszą frajdą dla kursanta. Pingwin HSKI przygotował specjalny wyciąg narciarski w parku dla dzieci przystosowany dla najmniejszych uczestników szkolenia narciarskiego o długości 80m.

Wioska  Lapońska
Jedyna taka atrakcja w Polsce tylko u nas! Renifery / Psy Husky / Zaprzęgi / Namioty. Yupiiii. Wioska Lapońska usytuowana jest przy Parku dla dzieci. Uczestnicy kursu w ramach zajęć będą miały przejażdżkę w profesjonalnych psich zaprzęgach ... UWAGA - Prosto z FINLANDII. Oryginalne psy husky wraz z instruktorami czekają na ciebie. Coś czego nie spotkasz nigdzie!

Pociąg Śnieżny
HSKI EXPRESS - Pingwin HSKI przygotwał specjalny pociąg śnieżny dzięki któremu nasze pociechy będą mogły przeżyć coś niespotykanego do tej pory. Pingwin HSKI będzie zabierał wszystkich kursantów na przejażdżkę po wspaniałych trasach Ośrodka, oraz dowoził i odwoził z Parku dla dzieci uczestników kursu.

Serdecznie zapraszamy
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 20:00

Wtorek
9:00 - 20:00

Środa
9:00 - 20:00

Czwartek
9:00 - 20:00

Piątek
9:00 - 20:00

Sobota
9:00 - 20:00

Niedziela
9:00 - 20:00


8201
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net