Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Aqua Park Zakopane

34-500 Zakopane, Jagiellońska 31
Telefon:
+48 18 20 25 815

GSM:
+48 18 20 01 122

Fax:
+48 18 20 15 770

WWW:

E-mail:

baseny i aquaparki

Położenie na mapie

Opis
Aqua Park Zakopane baseny z widokiem na Giewont!

AQUA PARK ZAKOPANE znalazł rozwiązanie by podnieść temperaturę wody w swoich basenach.
Aktualna temperatura wody w basenie zewnętrznym, który jest narażony na szybkie wychładzanie, wynosi 33°C, co zapewni komfortowe warunki klientom, którzy pragną zrelaksować się przy wyjątkowym widoku na panoramę Tatr.


Położony na wzgórzu Antałówka zakopiański kompleks basenów termalnych oprócz wielu wodnych atrakcji zapewnia odwiedzającym go gościom widoki, które zapierają dech w piersiach. To jedyny tego typu obiekt w mieście o profilu sportowym, rekreacyjno-leczniczym i rozrywkowym dla wszystkich bez względu na wiek.

Ten całoroczny park wodny gwarantuje dobrą zabawę niezależnie od panującej na zewnątrz aury. W ofercie Aqua Parku Zakopane znajdują się dwa kryte baseny – rekreacyjny z trzema torami pływackimi oraz rekreacyjny z biczami i kaskadami wodnymi, gejzerami, przeciwprądami, masażami ścienno-dennymi i leżakami podwodnymi. Wewnątrz hali basenowej znajduje się również brodzik ze zjeżdżalniami, fontannami i kolorowymi, interaktywnymi zabawkami w kształcie zwierząt przygotowany z myślą o najmłodszych gościach obiektu. To najpłytszy, a zarazem najcieplejszy basen w kompleksie - temperatura wody wynosi w nim aż 33 stopnie Celsjusza.

W 2014 roku Aqua Park Zakopane został wyróżniony prestiżowym mianem „Miejsce Przyjazne Maluchom”. Główną atrakcję kompleksu stanowi 5 zjeżdżalni, których łączna długość wynosi blisko 320 m, dzika rzeka z rwącym nurtem i 6 wanien z hydromasażem (jacuzzi). Osoby marzące o odrobinie relaksu mogą wypocząć w Świecie Saun, na który składają się: sauna fińska i solankowa, kabina zimowa, biosauna, łaźnia parowa i pokój relaksacyjny.
Zarówno latem, jak i zimą ogromnym powodzeniem cieszy się również taras zewnętrzny z widokiem na Giewont, basenem, barkiem i placem zabaw dla dzieci. Na terenie Aqua Parku Zakopane znajdują się również: kręgielnia z pięcioma torami, fitness club i restauracja.

BASENY:
  • basen rekreacyjny z torami pływackimi - temperatura wody: 29-32oC, głębokość: 1-1,5 m, długość: 25 m, nieregularny kształt
  • basen rekreacyjny z biczami i kaskadami wodnymi oraz hydromasażami - temperatura wody: 29-32oC, głębokość: 1,3 m, długość: 40 m, nieregularny kształt
  • zewnętrzny basen termalny z widokiem na Giewont - temperatura wody: 29-32oC, głębokość: 1 - 1,35 m, długość: 33 m, nieregularny kształt.
  • brodzik z zabawkami interaktywnymi: temperatura wody: 33oC, głębokość: 0,3 m

ŚWIAT SAUN:
  • sauna fińska
  • sauna solankowa
  • kabina zimowa
  • biosauna
  • łaźnia parowa
  • pokój relaksacyjny
Cennik
Szczegółowy cennik na stronie www aqua parku.
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 22:00

Wtorek
9:00 - 22:00

Środa
9:00 - 22:00

Czwartek
9:00 - 22:00

Piątek
9:00 - 22:00

Sobota
9:00 - 22:00

Niedziela
9:00 - 22:00Godziny otwarcia Saun: sezon oraz sobota i niedziela 12:00 - 22:00 poza sezonem 14:00 - 22:00
52812
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2014 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net