Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Kąpielisko Szymoszkowa

34-500 Zakopane, Polana Szymoszkowa 2
Telefon:
+48 18 20 17 230

WWW:

E-mail:

baseny i aquaparki

Położenie na mapie

Opis
Kąpielisko na Polanie Szymoszkowej jest największym i jedynym na wolnym powietrzu kąpieliskiem w Zakopanem, w sezonie letnim otwarte jest codziennie w godz. 9.00-18.00. Woda pochodzi z odwiertu geotermalnego, ma temperaturę około 30°C, w jej skład wchodzą: wapń, magnez, sód i potas. Dla gości kąpieliska udostępnione są zjeżdżalnie dla młodszych jak i starszych dzieci, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia leżaków oraz karczma.
 
Kolej linowa Szymoszkowa na Gubałówkę. Głównym atutem kolei linowej na Polanie Szymoszkowej są przepiękne widoki na panoramę Zakopanego i Tatr. Duża kolej sześcioosobowa posiadająca kopułę chroniącą przed deszczem wwiezie nas na szczyt Gubałówki. Przejażdżka nią jest dużą atrakcją dla dzieci i dorosłych, a roztaczające się widoki zachwycają.

Twój widok na udany urlop w Zakopanem

Dla gości Kąpieliska udostępnione są
  • zjeżdżalnia
  • zjeżdżalnie dla dzieci
  • boisko do siatkówki plażowej
  • wypożyczalnia leżaków
  • karczma, na terenie której znajdują się ubikacje, przebieralnie oraz szafki na ubrania
Serdecznie zapraszamy

 
Cennik
Szczegółowy cennik na stronie kompieliska.
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 18:00

Wtorek
9:00 - 18:00

Środa
9:00 - 18:00

Czwartek
9:00 - 18:00

Piątek
9:00 - 18:00

Sobota
9:00 - 18:00

Niedziela
9:00 - 18:00


27136
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net