Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Biuro nieruchomości Domator

34-500 Zakopane, Staszica 5
GSM:
+48 665 105 040

WWW:

E-mail:

nieruchomości

Położenie na mapie

Opis
Biuro nieruchomości Domator w Zakopanem

Oferujemy usługi związane z obrotem (kupno, sprzedaż, wynajem) oraz zarządzaniem nieruchomościami w całej Małopolsce, a szczególnie na terenie Podhala i Zakopanego. Dodatkowo zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc prawną, przeprowadzamy też aktualne analizy rynku nieruchomości. Zapewniamy obsługę również w językach obcych - angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Licencja zawodowa nr: 14911
5850
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net