Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Mailo

34-500 Zakopane, Staszica 5
GSM:
+48 606 716 112

WWW:

E-mail:

dla zwierząt

Położenie na mapie

Opis
Serdecznie zapraszamy do sklepu zoologicznego Mailo w centrum Zakopanego!

Zapewniamy miłą i fachową obsługę, a dzięki współpracy z przychodnią weterynaryjną Tatravet możemy pomóc w doborze specjalistycznych karm i innych produktów. 

Sklep powstał z myślą o naszych czworonożnych pupilach i ich potrzebach. W ofercie znajdziecie Państwo produkty dla psów, kotów i gryzoni, jesteśmy jednak otwarci na zamówienia indywidualne wykraczające poza dostępny na stronie asortyment.

Zapraszamy do kontaktu z nami - telefonicznego i mailowego, bądź osobistego, w siedzibie sklepu.
Mieścimy się w centrum Zakopanego, 50m od oczka wodnego przy ul. Krupówki. Łatwo do nas zarówno dojść jak i dojechać - niedaleko sklepu mieści się duży parking.
Cennik
Aktualne ceny i promocje wraz z zakupami online zawsze dostępne na naszej stronie internetowej.
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 18:00

Wtorek
9:00 - 18:00

Środa
9:00 - 18:00

Czwartek
9:00 - 18:00

Piątek
9:00 - 18:00

Sobota
10:00 - 14:00


4379
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2014 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net