Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Hydraulik Jerzy Sikora

34-500 Zakopane,
Telefon:
+48 18 20 133 58

GSM:
+48 501 568 999

dom, wnętrze, ogród

Położenie na mapie

Opis
Awarie, instalacje sieci wodno kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz kotłowni metodą tradycyjną lub nowoczesną, kompleksowe remonty domów jednorodzinnych, mieszkań, łazienek, biały montaż, ogrzewanie podłogowe itp.

Wieloletnie doświadczenie i renoma na rynku zakopiańskim, współpraca z lokalnymi firmami, sklepami i hurtowniami, rabaty na materiały, upusty.
1560
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net