Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Karpiel Steindel Architektura

34-500 Zakopane, Mariana Zająca 6
Telefon:
+48 18 20 152 76

WWW:

E-mail:

dom, wnętrze, ogród

Położenie na mapie

Opis
Pracownia architektoniczna Karpiel i Steindel istnieje od roku 2006.

Zespół projektowy składa się z architektów i grafików, którzy zdobywali doświadczenie w różnych biurach polskich i zagranicznych. Nasza firma wykonuje projekty budynków o szerokim zastosowaniu. Potrafimy zainspirować się tradycyjną architekturą podhalańską, jak i zastosować nowatorskie rozwiązania. Zawsze stawiamy na jakość architektury, każde zlecenie traktujemy indywidualnie przez co projekty wtapiają się w istniejącą tkankę urbanistyczną i współgrają z otaczającym krajobrazem. Architektura jaką tworzymy wymaga jakości i dbałości o detal, dlatego wykonując budynek zawsze bierzemy nadzór autorski nad realizacją. Dla nas każdy nowy projekt jest wyzwaniem.
525
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net