Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Korn & Szlachtowski & Szatko Architekci

34-500 Zakopane, Mrowce 26a
GSM:
+48 792 161 900

WWW:

E-mail:

dom, wnętrze, ogród

Położenie na mapie

Opis
Pracownię projektową tworzą: Teresa Trojan Korn, Paweł Szlachtowski i Szymon Szatko.
Zespół łączy doświadczenia z płaszczyzn: architektury regionalnej Podhala, usługowej i mieszkaniowo - apartamentowej. 

Pracę nad projektem każdorazowo poprzedzamy szczegółową analizą racjonalnego wykorzystania nieruchomości pod względem funkcjonalnym, ekonomicznym i estetycznym. 
Koordynujemy projekty branżowe oraz doradzamy w zakresie doboru technologii budowy, konstrukcji, instalacji elektrycznych, wod. - kan. i c. o. wraz z wykorzystaniem energooszczędnych rozwiązań. Zapewniamy obsługę formalno - prawną przy uzyskiwaniu pozwoleń w urzędach administracyjnych. 

Charakteryzuje nas nowoczesne spojrzenie na regionalną architekturę, nowatorstwo w połączeniu z tradycją miejsca, co staramy się odzwierciedlać w naszych realizacjach w różnych rejonach kraju i za granicą.
530
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net