Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Psia Trawka

Zakopane,
{adress_more_}
Góry miejsca szlaki

Położenie na mapie

Opis
Psia Trawka
Polana położona na wysokości 1185 m n.p.m. w Dolinie Suchej Wody. Kiedyś wypasano tu owce, wtedy jeszcze zarastała charakterystyczną dla jałowych gleb trawą – psią trawka. Dziś zarosła lasem, w którym możemy odpocząć po trudach wycieczki (są tu drewniane ławki i stoły).
W tym miejscu krzyżuje się szlak na Polane Waksmundzką z drogą jezdną Brzeziny – Hala Gąsienicowa.
614
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net