Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Pogotowie Wodno-Kanalizacyjne

34-500 Zakopane, Kasprowicza 35c
Telefon:
+48 18 20 24 450

GSM:
+48 18 20 244 60

WWW:

E-mail:

informacja i telefony alarmowe

Położenie na mapie

Opis
Spółka SEWiK Tatrzańska Grupa Kapitałowa Sp. z o. o. istnieje od 1992 roku kontynuując tradycję wodociągów działających w Zakopanem już od 1906 roku. Aktualnie obsługuje ponad 6,5 tys. odbiorców, dostarczając wodę i oczyszczając ścieki na terenie Zakopanego i części gminy Kościelisko.
3843
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net