Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Kino Sokół

34-500 Zakopane, Orkana 2
Telefon:
+48 18 20 14 040

GSM:
+48 602 462 962

Fax:
+48 18 20 64 156

WWW:

E-mail:

imprezy i rozrywka

Położenie na mapie

Opis
Kino Sokół Zakopane. Digital 3D.

Zapraszamy do Kina Sokół w Zakopanem, które w maju 2013 roku zostało poddane generalnej przebudowie i remoncie. Obecnie kino prezentuje się nadzwyczaj okazale. Nowe okucia ścian, nowe wykładziny, wymienione wszystkie fotele, tylna część kina zyskała stopnie podświetlane ledowo wraz z numerami rzędów i miejsc. 
Kino wyposażono w najnowszy projektor cyfrowy, opuszczany ekran o powierzchni 78 m2 i nowe cyfrowe nagłośnienie surround.

W pełni multimedialna scena o szerokości 14 i głębokości 10 metrów pozwala na organizacje konferencji, pokazów, wystaw i wszelkiego typu wystąpień. Bezpośrednio na scenie istnieje możliwość podłączenia dowolnego sygnału audio i wideo. Kino może pomieścić  do 480 osób.

Nie zapomniano o najmłodszych gościach kina, dla których przygotowano specjalne podkładki na fotele, tak aby każde dziecko mogło bez przeszkód zobaczyć cały ekran.

Całość prezentuję się bardzo nowocześnie, a jakość projekcji filmów jest na najwyższym światowym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do kina Sokół w Zakopanem.

Cennik
Seanse tradycyjne 2D:
  • bilet normalny 18 PLN
  • bilet ulgowy 14 PLN
  • bilety grupowe (pow. 15 osób) 12 PLN/osoba

Seanse cyfrowe 3D
  • bilet normalny 20 PLN
  • bilet ulgowy 15 PLN
  • bilety grupowe (pow. 15 osób) 13 PLN/osoba 

bilety ulgowe wyłącznie na podstawie legitymacji: uczniowie do lat 18, studenci do lat 26, seniorzy powyżej lat 60
12576
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net