Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Orange Kino Letnie

34-500 Zakopane, Krupówki
Telefon:
+48 22 35 78 500

WWW:

E-mail:

imprezy i rozrywka

Położenie na mapie

Opis
Kino czynne w miesiącach Lipiec i Sierpień

Serdecznie zapraszamy turystów wypoczywających w Zakopanem do „Orange Kino letnie”, gdzie wieczorem wyświetlane są filmy, w ciągu dnia działa Miasteczko Filmowe.  W lipcu zapraszamy do naszej festiwalowej budki, w której można zrobić sobie zdjęcie i przesłać na facebook`a lub na maila do przyjaciół. W sierpniu zapraszamy na wystawę fotografii Martyny Wojciechowskiej, znanej podróżniczki i redaktor Naczelnej National Geographic Polska pt. „Zwierzaki świata”.

Zapraszamy na wieczorne spotkania z dobrym filmem w dwóch największych polskich kurortach! Na turystów czekają letnie sale kinowe, gdzie można oglądać filmy siedząc wygodnie na plażowych leżakach lub góralskich ławach.  Początek seansów tuż po zachodzie słońca. Wstęp na pokazy jak zwykle bezpłatny!

Festiwal Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane prezentuje bogaty i różnorodny repertuar. Na ogromnych, pneumatycznych ekranach (Airscreen®) możecie zobaczyć największe kinowe hity ostatnich miesięcy.

Orange Kino Letnie to mnóstwo niespodzianek dla widzów. Po raz kolejny zapraszamy do udziału w Plebiscycie Publiczności na Najlepszy Film Festiwalu - wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. 


 
 
5897
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net