Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Gieno Bus Zakopane

34-500 Zakopane, Mrowce 35b
GSM:
+48 609 485 639

WWW:

E-mail:

komunikacja

Położenie na mapie

Opis

Gieno Transport Zakopane

Przewozy Pasażerskie - Kraj i Zagranica Tanio, Szybko i Komfortowo

Od ponad kilkunastu lat zajmujemy się wynajmem busów i autobusów z kierowcą. Szczególnie zajmujemy się transportem na terenie Podhala, przewozem turystów z Hoteli, Pensjonatów na szlaki turystyczne, baseny, kina, wyciągi narciarskie, transfery z lotniska Balice, Pyrzowice.

Polecamy wyjazdy jednodniowe Zakopane - Spływ Dunajcem, Kraków, Zator, Słowacja (Tatralandia, Oravice, Beshenova, Poprad, Vrbov) etc.
5209
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net