Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Radio Taxi Euro 18 196 88

34-500 Zakopane, Bulwary Słowackiego 6
Telefon:
+48 18 196 88

GSM:
+48 602 822 666

WWW:

E-mail:

komunikacja

Położenie na mapie

Opis
EURO TAXI Zakopane jest nową korporacją realizującą przewozy taksówkami na terenie Zakopanego i w całym kraju. Dysponujemy flotą samochodów 4, 6 i 8 osobowych, a także klimatyzowanymi 15 i 20 osobowymi busami.

Jesteśmy dobrze zorganizowani, mobilni i przygotowani do realizacji nawet niestandardowych zleceń. Zapewniamy wysoki standard usług.

Nasi kierowcy to osoby kulturalne, dbające o wygląd i czystość samochodów. Wyróżnia nas duża staranność i dbałość o klienta i należyty standard usługi. Wszyscy kierowcy są jednakowo ubrani w firmowe koszule i szczególnie dbają o serwis świadczonych usług.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Cennik
Szczegółowy cennik na stronie radia taxi.
10452
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net