Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Restauracja U Wnuka

34-500 Zakopane, Kościeliska 8
GSM:
+48 797 564 167

WWW:

E-mail:

restauracje - gastronomia
kultura i folklor

Oferty specjalne
Położenie na mapie

Opis
Zakopane Restauracja „U Wnuka”

Zapraszamy na tradycyjne dania kuchni góralskiej znane i podawane tutaj od ponad wieku, czyli od początku istnienia "KARCZMY U WNUKA". Przygrywa tu kapela góralska, a i trunków wszelakich nie brak.

Restauracja „U Wnuka” znajduje się w drewnianym domu, wybudowanym około roku 1850 przez brata Sabały – Józefa Krzeptowskiego. Jest to pierwszy piętrowy dom na Podhalu. Tu mieściła się pierwsza restauracja w Zakopanem.

W Restauracji organizowane są przyjęcia weselne, kolacje wigilijne i świąteczne, zabawy sylwestrowe oraz wszelkie przyjęcia okolicznościowe. W zabytkowych wnętrzach, w wyjątkowej atmosferze spędzicie Państwo niepowtarzalne chwile, a smakowita, tradycyjna kuchnia góralska i nie tylko sprawi, że wzorem wielu już pokoleń wracać będziecie do najstarszej karczmy w Zakopanem.

Lokalizacja - Najstarsza ulica Zakopanego, która krzyżuje się z głównym deptakiem Zakopanego – ulicą Krupówki przyciąga swoją atmosferą spokoju, a jednocześnie położona jest w samym centrum miasta, dlatego zwiedzający zakopiańską starówkę nie mają żadnych trudności ze znalezieniem tej zabytkowej restauracji.

Serdecznie zapraszamy
Godziny otwarcia
Poniedziałek
11:00 - 23:00

Wtorek
11:00 - 23:00

Środa
11:00 - 23:00

Czwartek
11:00 - 23:00

Piątek
11:00 - 23:00

Sobota
11:00 - 23:00

Niedziela
11:00 - 23:00


7056
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net